Het Boezelbos
Spelen in de natuur doe je bij Het Boezelbos in Hoorn op het terrein van MAK Blokweer.
Het Boezelbos is een grote natuurspeeltuin voor kinderen van 3 tot 15 jaar. Klim, klauter en steek het water over met de kabelbaan. Verdwaal in het jungle-achtige doolhof of ontdek alle beestjes die er in dit speelbos wonen.
Dan wandel je zo het natuurpark van Blokweer in.
Natuurspeeltuin Het Boezelbos in natuurpark Blokweer is vrij toegankelijk, ook buiten de openingstijden van het bezoekerscentrum.
Voor meer informatie over Het Boezelbos, klik je op de roze button.
Iets te vieren? Kijk dan ook eens op onze kinderfeestjespagina.
Stichting MAK Blokweer
Kloosterhout 1-2
1695 JC Blokker
Openingstijden
Altijd geopend.Prijs
Gratis.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Cool open!
Vier de start van het culturele seizoen op 11 & 12 september bij Cool kunst en cultuur!
Proefweek Cool kunst en cultuur
Probeer gratis lessen in muziek, dans, theater en beeldende kunst bij Cool kunst en cultuur.
Peuter dansles in het museum!
Houdt jouw peuter van dansen? Kom dan samen dansen bij Museum Kranenburgh!Blogs & inspiratie
Alle blogs
6 x de állergrootste speeltuinen in de Kop van Noord-Holland!
De meeste kinderen zijn geen stilzitters, die van ons zijn heel vaak in beweging! Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen.
9x museum met peuter of kleuter
Ben je zelf gek op musea, dan wil je waarschijnlijk ook graag zo snel mogelijk met je peuter naar het museum... Maar dan vraag je je misschien af, welke musea geschikt zijn voor peuters en kleuters in Noord-Holland. Wij zochten het voor je uit, en we mogen onszelf gelukkig prijzen, onze regio heeft heel veel te bieden voor kleine ontdekkingsreizigers! Peuters en kleuters betalen vaak geen entree, waardoor een uitje naar het museum ook al snel budgetproof is!
Naar Texel met kids!
Stap de boot op en ontdek Texel! Het eiland is perfect voor een dagje uit, dat kan heel makkelijk vanuit onze regio. Je kunt er heerlijk genieten van de natuur, maar ook onwijs veel zien en doen! Wat ons betreft is Texel helemaal kidsproof!