Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Surf and Bike Outdoor

Bij Surf and Bike Outdoor hebben ze van alles om een geweldige dag vol SUP-plezier neer te zetten!

Vanaf Surf and Bike Outdoor kun je meerdere leuke routes doen door het Twiske en Waterland. De SUP-mogelijkheden zijn oneindig!

Wat is suppen? 
Suppen staat voor ‘stand-up-paddle’. Door een lange peddel kunnen de suppers op hun board blijven staan en zichzelf over het water voortbewegen. 

Surf and Bike Outdoor
Bij Surf and Bike Outdoor kun je bijna het hele jaar door een SUP huren. Ook staan staan er op de site leuke routes van 4 tot 18 kilometer. Je kunt natuurlijk meerdere routes aan elkaar koppelen om zo een route te vinden die aansluit bij jouw wensen. Surf and Bike Outdoor heeft 2 vestigingen: Sup verhuur Twiske Surfstrand De Leers en Dromerstraat Oostzaan. Bij beide locaties is reserveren noodzakelijk. 

SUP-lessen
Wil jij eerst kennis maken met de sport? Ga dan op SUP-les. Met heel veel plezier en leuke oefeningen leer jij binnen no-time de basis van het suppen. 

Clinics
Ook biedt Surf and Bike Outdoor leuke SUP clinics aan. Iedereen vanaf 10 jaar met een zwemdiploma B kan meedoen! 

Kinderfeestje
Ben je na al deze mogelijkheden nog niet uitgesupt? Vier dan je verjaardag op het water! Je kunt bij Surf and Bike Outdoor namelijk ook een SUP(er) kinderfeestje geven. 

Wil jij meer weten over de mogelijkheden bij Surf and Bike outdoor? Klik dan op de roze button. 

Surf and Bike Outdoor

De Noorderlaaik

1511 Oostzaan

Openingstijden Op reservering
Prijs

Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.

Mail direct

Mail direct naar Surf and Bike Outdoor

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Meer inspiratie

Tata Steel Chess Festival

Zaterdag 24 en zondag 25 januari is het 2-daagse Tata Steel Chess familiefestival in Wijk aan Zee!

Peuter kunstlessen bij Museum Kranenburgh

Zet met je kleintje de eerste stap naar het kunstenaarschap. Totaal 6 lessen!

PeuterVestival! 2+

Wat is er nu leuker dan een theater binnen te gaan, waarvan de foyer is veranderd in een echte speeltuin?

De husselrace (7+)

De leukste meester van Nederland in een heerlijke familiemusical bij Theater de Vest in Alkmaar.

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Lekker schaatsen bij de Jaap Eden IJsbaan

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10 tips voor Geestmerambacht met kinderen

Recreatiegebied Geestmerambacht (gelegen tussen gemeente Dijk & Waard, Alkmaar en Bergen in), is een super fijne plek om een rondje te wandelen. Maar je kunt er nog veel meer doen! Lees hieronder onze 10 tips voor het Geestmerambacht met kinderen!

Egeltjes van eierkoeken mmm

Lees hier hoe je van eierkoeken in een handomdraai leuke egeltjes maakt!

Versier je pannenkoek en maak een dier

Pannenkoeken zijn heerlijk om te eten, maar misschien nog wel leuker om te versieren!

Dagje Marinemuseum met kids 5 uur vol actie, kanonnen en doe activiteiten.

Op een regenachtige zondag in september waren we op missie in het Marinemuseum in Den Helder met m’n dochter van 9 en zoon van 6 jaar als mijn bemanning. En wat een avontuur! We hebben ons ruim 5 uur vermaakt en waren nog lang niet uitgekeken.