
Theater Het Pakhuis
Geniet ieder weekend van leuke voorstellingen bij Theater Het Pakhuis in Hoorn.
Ieder weekend zijn er in Theater Het Pakhuis voorstellingen van ervaren theatermakers, maar ook van liefhebbers van het theater die hun eerste stappen zetten op het podium. Je kunt hier terecht voor toneel, dans, theatersport, caberet, muziek en kindertheater.
Voor meer informatie over Theater Het Pakhuis, klik je op de roze button.
Een hapje eten met het hele gezin? Kijk dan ook eens op onze uit-eten pagina.
Meer inspiratie


Gratis nieuwsbrief met tips
Wil jij gratis de leukste tips voor de zomervakantie in je mailbox ontvangen?
De Spannendste Tijdreis
Klaar voor vertrek? Stap in en Ga mee!Een avontuurlijke reis door een andere tijd begint…
Meld je nu aan!
Go with the Flo organiseert zomerkampen waar je supergave sporten kunt doen in Bergen aan Zee!Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x buitenzwembaden en natuurwater in de Kop van Noord-Holland!
Zin in een verfrissende duik in het koele water? Wij hebben de leukste buitenzwembaden en natuurbaden op een rijtje gezet. Pak een handdoek en plonsen maar! (foto: Zwembad Waarland - voor aanleg van de glijbaan)
8x Kindercocktails om zelf te maken
Op heerlijke zomerdagen of tijdens de feestdagen vinden kinderen het altijd ontzettend leuk om een eigen cocktail te maken. Echte kindercocktails voor een zomeravond of met kerst of oud & nieuw! Wij hebben de tofste cocktails voor je bedacht en getest.
13x restaurant met speeltuin én terras!
Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.