De Oase
Neem een duik in het water bij De Oase in Vakantiepark Het Grootslag.
“De Oase” zorgt bij jong en oud voor heel veel waterpret. De Oase is een binnenzwembad met een watertemperatuur van ongeveer 31 graden. Het zwembad heeft een ruim recreatie bad, jetstream en een kleuter/peuter bad en is multifunctioneel. Als zwemliefhebber kun je heerlijk sporten en recreëren. Het zwembad is bovendien overzichtelijk, waardoor je de kleintjes goed in de gaten kunt houden.
Voor meer informatie over De Oase, klik je op de roze button.
TIP: Op zoek naar zwemles? Kijk dan ook eens op onze clubjespagina!
Vakantiepark Het Grootslag
Proefpolder 4
1619 EH Andijk
Openingstijden
zie websitePrijs
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Warme winterdagen
Koude dagen? Bij Museum BroekerVeiling is het lekker warm!
Expeditie kerstvakantie in een echt fort!
Loop door mysterieuze gangen, verborgen hoeken en de onderwaterwereld van Fort Kijkduin in Den Helder!
Stap in de Kerst Expres
Reis mee met de Kerst Expres in de gezelligste tijd van het jaar! Stap in en proef de echte kerstsfeer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10 tips voor Geestmerambacht met kinderen
Recreatiegebied Geestmerambacht (gelegen tussen gemeente Dijk & Waard, Alkmaar en Bergen in), is een super fijne plek om een rondje te wandelen. Maar je kunt er nog veel meer doen! Lees hieronder onze 10 tips voor het Geestmerambacht met kinderen!
37x kerstfilms en kerstseries
Het is december, dus tijd voor kerstfilms en kerstseries. Ga maar alvast met het hele gezin in pyjama op de bank zitten, want hieronder vind je onze 26 favoriete kerstfilms en kerstseries, die leuk zijn voor kinderen.
Kerstvakantie tips in de Kop van Noord-Holland
2025 - Kerstvakantie! Op Kidsproof vind je de leukste tips voor kerstvakantie uitjes en kinderuitjes. Check onze tips en maak er samen met je kinderen een mooie vakantie van!