Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Voedselbos Texel

Het voedselbos van Texel

Het Voedselbos is een plek vol met fruitstruiken, notenbomen, het kabouterpad, de wildplukroute, binnen- en buitenterras en een kruiden-en-bloemen labyrint. Aangeplant om op je gemak in te komen struinen, spelen, leren en relaxen.

Het leukste nieuws is: vanaf nu mag je alles wat rijp is ter plekke proeven! Het plukken van bakjes fruit is hiermee komen te vervallen. Welk fruit er te proeven is hangt af van de tijd in het seizoen.

Dagelijks staan er ook vers geplukte aardbeien voor €3,50 per bak voor je klaar in de boerderijwinkel. De boerderijwinkel is gratis toegankelijk.

Klik voor meer info even door via de websitebutton!

TIP: neem eens een kijkje bij onze andere leuke uitjes in de Kop van Noord-Holland

Zelfpluktuin Texel

Middellandseweg 4

1792 CG Oudeschild

Openingstijden half mei t/m eind oktober: maandag - zaterdag, 9.30 - 17.30
Mail direct

Mail direct naar Zelfpluktuin Texel

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Buitenzwembad Hoornse Vaart

Heerlijk buiten zwemmen in het buitenbad van Zwembad Hoornse Vaart!

Knuffelbeest van textiel maken

Tover je sok om tot je eigen knuffelbeest.

Keti Koti Alkmaar

Kom zondagmiddag 28 juni naar Park De Oude Kwekerij in Alkmaar en vier samen Keti Koti!

Dagje naar een avontuurlijk museum!

Ontdek het Nationaal Reddingmuseum en beleef een onvergetelijk uitje!

Uitgelicht

Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug

RCN Vakantieparken | Boek nu met tot wel 35% korting een zomervakantie!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

27x zomeruitjes in regio Alkmaar

Op je flipflops naar een zwemstrandje of langs bij een cool museum. Met deze 27 kidsproof uitjes in kun je zo de hele zomervakantie vol plannen. En ze zijn ook nog eens lekker dichtbij, allemaal in regio Alkmaar.

13x restaurant met speeltuin én terras!

Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.

Terug in de tijd bij het Marinemuseum in Den Helder

Met onze kids Alicia (10) en James (7) en met hun vriendjes gingen wij op pad voor Kidsproof. Onze bestemming? Het Marinemuseum in Den Helder. En geloof ons: dit is echt zo’n plek waar je makkelijk een paar uur zoet bent!

20x buitenzwembaden en natuurwater in de Kop van Noord-Holland!

Zin in een verfrissende duik in het koele water? Wij hebben de leukste buitenzwembaden en natuurbaden op een rijtje gezet. Pak een handdoek en plonsen maar! (foto: Zwembad Waarland - voor aanleg van de glijbaan)