Voedselbos Texel
Het voedselbos van Texel
Het Voedselbos is een plek vol met fruitstruiken, notenbomen, het kabouterpad, de wildplukroute, binnen- en buitenterras en een kruiden-en-bloemen labyrint. Aangeplant om op je gemak in te komen struinen, spelen, leren en relaxen.
Het leukste nieuws is: vanaf nu mag je alles wat rijp is ter plekke proeven! Het plukken van bakjes fruit is hiermee komen te vervallen. Welk fruit er te proeven is hangt af van de tijd in het seizoen.
Dagelijks staan er ook vers geplukte aardbeien voor €3,50 per bak voor je klaar in de boerderijwinkel. De boerderijwinkel is gratis toegankelijk.
Klik voor meer info even door via de websitebutton!
TIP: neem eens een kijkje bij onze andere leuke uitjes in de Kop van Noord-Holland!
Zelfpluktuin Texel
Middellandseweg 4
1792 CG Oudeschild
Openingstijden
half mei t/m eind oktober: maandag - zaterdag, 9.30 - 17.30Toon op kaart
Meer inspiratie
In de voetsporen van de Romeinen
Deze herfstvakantie treed je bij Archeologiemuseum Huis van Hilde in de voetsporen van de Romeinen!
Zorg dat je erbij komt!
Deze herfstvakantie hoef je je geen moment te vervelen. Kom je langs?
Verlangen naar Egmond
Beleef deze herfstvakantie een inspirerend dagje uit met het hele gezin in Stedelijk Museum Alkmaar.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Herfstvakantie tips in de Kop van Noord-Holland
Herfstvakantie 2025 dat betekent een heerlijk weekje vrij voor de kinderen! Wij hebben een aantal leuke tips voor je verzameld; naar een museum, theater, film, zwembad of toch lekker buiten spelen? Bekijk ze snel!
De Vier van Noord-Holland | Heel Noord-Holland schaatst!
Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Alkmaar, Amsterdam, Haarlem en Hoorn, in oktober en november!
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!