Voedselbos Texel
Het voedselbos van Texel
Het Voedselbos is een plek vol met fruitstruiken, notenbomen, het kabouterpad, de wildplukroute, binnen- en buitenterras en een kruiden-en-bloemen labyrint. Aangeplant om op je gemak in te komen struinen, spelen, leren en relaxen.
Het leukste nieuws is: vanaf nu mag je alles wat rijp is ter plekke proeven! Het plukken van bakjes fruit is hiermee komen te vervallen. Welk fruit er te proeven is hangt af van de tijd in het seizoen.
Dagelijks staan er ook vers geplukte aardbeien voor €3,50 per bak voor je klaar in de boerderijwinkel. De boerderijwinkel is gratis toegankelijk.
Klik voor meer info even door via de websitebutton!
TIP: neem eens een kijkje bij onze andere leuke uitjes in de Kop van Noord-Holland!
Zelfpluktuin Texel
Middellandseweg 4
1792 CG Oudeschild
Openingstijden
half mei t/m eind oktober: maandag - zaterdag, 9.30 - 17.30Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
27x zomeruitjes in regio Alkmaar
Op je flipflops naar een zwemstrandje of langs bij een cool museum. Met deze 27 kidsproof uitjes in kun je zo de hele zomervakantie vol plannen. En ze zijn ook nog eens lekker dichtbij, allemaal in regio Alkmaar.
13x restaurant met speeltuin én terras!
Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.
Terug in de tijd bij het Marinemuseum in Den Helder
Met onze kids Alicia (10) en James (7) en met hun vriendjes gingen wij op pad voor Kidsproof. Onze bestemming? Het Marinemuseum in Den Helder. En geloof ons: dit is echt zo’n plek waar je makkelijk een paar uur zoet bent!