Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Voedselbos Texel

Het voedselbos van Texel

Het Voedselbos is een plek vol met fruitstruiken, notenbomen, het kabouterpad, de wildplukroute, binnen- en buitenterras en een kruiden-en-bloemen labyrint. Aangeplant om op je gemak in te komen struinen, spelen, leren en relaxen.

Het leukste nieuws is: vanaf nu mag je alles wat rijp is ter plekke proeven! Het plukken van bakjes fruit is hiermee komen te vervallen. Welk fruit er te proeven is hangt af van de tijd in het seizoen.

Dagelijks staan er ook vers geplukte aardbeien voor €3,50 per bak voor je klaar in de boerderijwinkel. De boerderijwinkel is gratis toegankelijk.

Klik voor meer info even door via de websitebutton!

TIP: neem eens een kijkje bij onze andere leuke uitjes in de Kop van Noord-Holland

Zelfpluktuin Texel

Middellandseweg 4

1792 CG Oudeschild

Openingstijden half mei t/m eind oktober: maandag - zaterdag, 9.30 - 17.30
Mail direct

Mail direct naar Zelfpluktuin Texel

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Family Funmiddag op het ijs in Hoorn

Speelse winterpret bij IJsbaan De Westfries in Hoorn op zondag 8 februari!

Discozwemmen

Zwemmen op coole beats in een omgetoverd zwembad! Discozwemmen iedere maand bij de Hoornse Vaart!

Kids@Knoest op woensdag en vrijdag

Creatieve ochtenden en middagen bij Knoest Eten & Drinken in Castricum!

Het groene meisje (8+)

Hygiënische voorstelling vol spetterende muziek, superkrachten en groene hamburgers in Theater De Vest!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Family Funmiddag bij IJsbaan De Westfries in Hoorn

Zondag 11 januari was het Family Funmiddag bij IJsbaan De Westfries in Hoorn. Samen met de kids gingen wij ontdekken hoe leuk deze dag nou echt was. En spoiler: het was een groot succes!

Dagje Marinemuseum met kids 5 uur vol actie, kanonnen en doe activiteiten.

Op een regenachtige zondag in september waren we op missie in het Marinemuseum in Den Helder met m’n dochter van 9 en zoon van 6 jaar als mijn bemanning. En wat een avontuur! We hebben ons ruim 5 uur vermaakt en waren nog lang niet uitgekeken.

Valentijnsideetjes voor kids!

Op zoek naar originele of creatieve cadeautjes? Wij hebben een paar leuke tips & ideeën voor je verzameld!

Kidsproof Valentijns Kletspraat

Ben jij ook zo dól op de liefde? Vraag je kinderen de hemd van het lijf met deze kletspraat. Ben je weleens verliefd geweest? Wat is jou ideale afspraakje? En nog veel meer inspiratie vragen vind je hier. Knip ze uit en stop ze in een pot voor leuke momenten en gesprekken.