Zwembad Campanula
Lekker zwemmen doe je in het warme water van Zwembad Campanula in St. Maartensvlotbrug.
Iedere dag kun je vrijzwemmen bij Zwembad Campanula. Er is een groot bad, een kinderbad en een peuterbadje waar je lekker in kunt plonsen.
Voor kinderen zonder zwemdiploma is het dragen van zwemvleugeltjes verplicht.
Nieuwsgierig geworden naar Zwembad Campanula? Klik dan op de roze button.
Binnenkort beginnen met zwemles? Kijk ook eens op onze clubjespagina voor een overzicht met zwemscholen bij jou in de buurt!
Zwembad Campanula
Belkmerweg
Sint Maartensvlotbrug
Openingstijden
Kijk voor de actuele openingstijden op de website van Zwembad CampanulaPrijs
Kinderen t/m 2 jaar: €2,50Vanaf 3 jaar: €4,90
Mail direct
Telefoonnummer
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Herfstvakantie bij Huis van Hilde
Ontdek romeinse beauty en middeleeuwse schoonheid met workshops, speurtochten en archeologie!
Naar het Kaasmuseum!
Het Hollands Kaasmuseum, nu nog leuker en interactiever! Kom je langs deze herfstvakantie?
Leuke kinderworkshops in de herfstvakantie!
Op zoek naar een leuke kinderworkshop deze herfstvakantie? Kom langs bij Museum Kranenburgh!Blogs & inspiratie
Alle blogs
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
Regen? 10x Favoriete uitjes met kinderen
Hè bah, het regent! Maar we willen er wel even op uit! Geen paniek, hieronder ons overzicht met leuke indoor uitjes! Check hier ál onze tips om er lekker op uit te gaan!
Herfstvakantie tips in de Kop van Noord-Holland
Herfstvakantie 2026 dat betekent een heerlijk weekje vrij voor de kinderen! Wij hebben een aantal leuke tips voor je verzameld; naar een museum, theater, film, zwembad of toch lekker buiten spelen? Bekijk ze snel!