Zwembad De Venne
Bij Zwembad De Venne in Hippolytushoef kun je terecht voor zwemles en recreatief zwemmen.
Plons in het water of doe mee met een van de leuke activiteiten zoals discozwemmen of ouder en kind zwemmen.
Voor meer informatie over Zwembad De Venne, klik je op de roze button.
Gek op sporten? Kijk voor de leukste sportclubjes ook eens op onze clubjespagina.
Zwembad De Venne
Hortensialaan 2
1777 XE Hippolytushoef
Openingstijden
Kijk voor de actuele openingstijden op de site van Zwembad De Venne.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Family Funmiddag op het ijs in Hoorn
Speelse winterpret bij IJsbaan De Westfries in Hoorn op zondag 8 februari!
Het groene meisje (8+)
Hygiënische voorstelling vol spetterende muziek, superkrachten en groene hamburgers in Theater De Vest!
Kids@Knoest op woensdag en vrijdag
Creatieve ochtenden en middagen bij Knoest Eten & Drinken in Castricum!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dagje Marinemuseum met kids 5 uur vol actie, kanonnen en doe activiteiten.
Op een regenachtige zondag in september waren we op missie in het Marinemuseum in Den Helder met m’n dochter van 9 en zoon van 6 jaar als mijn bemanning. En wat een avontuur! We hebben ons ruim 5 uur vermaakt en waren nog lang niet uitgekeken.
Family Funmiddag bij IJsbaan De Westfries in Hoorn
Zondag 11 januari was het Family Funmiddag bij IJsbaan De Westfries in Hoorn. Samen met de kids gingen wij ontdekken hoe leuk deze dag nou echt was. En spoiler: het was een groot succes!
Kidsproof Valentijns Kletspraat
Ben jij ook zo dól op de liefde? Vraag je kinderen de hemd van het lijf met deze kletspraat. Ben je weleens verliefd geweest? Wat is jou ideale afspraakje? En nog veel meer inspiratie vragen vind je hier. Knip ze uit en stop ze in een pot voor leuke momenten en gesprekken.