Zwembad het Hemmerven
Neem een verfrissende duik in het water van Zwembad het Hemmerven in Hem
Het Hemmerven is een openluchtbad in Hem. Het water is er verwarmd en er zijn ruime baden waar je fijn kunt zwemmen.
Er is één diep bad van 25 meter lang. Hier kun je heerlijk baantjes trekken. Ook is er een grote glijbaan en een kleuter- en peuterbad. Naast de baden ligt een grote ligweide. Tussen het zwemmen door kun je iets lekkers kopen bij de kiosk.
Voor meer informatie over het Hemmerven, klik je op de roze button.
TIP: Op zoek naar zwemles? Kijk dan ook eens op onze pagina met allerlei zwemlessen!
Zwembad het Hemmerven
Hertog Willemweg 68
1607 CZ Hem
Openingstijden
Maandag t/m vrijdag van 11:30 tot 20:00Zaterdag en zondag van 12:00 tot 17:00
Prijs
t/m 17 jaar en 65+ €3,-18 tot en met 64 jaar €3,85
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie
Pietendorp Enkhuizen
Pepernoten, pakjes en plezier… beleef het in het Pietendorp 23, 29 en 30 november in het Zuiderzeedorp!
Winactie
Sinterklaasfilms!
De club van Sinterklaas en de Grote Sinterklaasfilm draaien bij Vue in Alkmaar, Purmerend, HHW en Hoorn!
Kracht PATS’ (6+)
Kracht PATS’ is een heldhaftige dansvoorstelling waarin samenwerking de grootste heldendaad blijkt.Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x boswandeling met chocolademelk in Noord-Holland
Of het nu zomer of winter is, in het bos is het altijd fijn. Om te spelen, te wandelen of gewoon lekker een frisse neus te halen. Wij hebben 10 leuke locaties voor een kindvriendelijke boswandeling met het gezin plus een warme chocolademelk in de Kop van Noord-Holland voor je op een rijtje gezet. Dus laarzen aan en gaan!
Sinterklaasuitjes in de Kop van Noord-Holland
2025 - Heerlijk, deze Sinterklaastijd. Ook dit jaar zijn er weer leuke plekken waar je met de kids Sinterklaas een handje kunt geven, de Pieten kan meehelpen en zelfs een Pietendiploma kan halen. We zetten de leukste tips voor je op een rijtje!
Het verhaal achter Sint Maarten!
Wat is eigenlijk het verhaal achter Sint Maarten? Dat kinderen op 11 november massaal de straat op gaan om te zingen voor een zo vol mogelijke snoepzak, dat wist je waarschijnlijk al. Maar waar komt het vandaan?