Zwembad Warder
Een buitendijks stuk land dat is omgetoverd tot een zwemparadijs voor jong en oud!
Zwembad Warder is een buitendijks stuk land voorzien van diverse faciliteiten. Je kunt er zwemmen in het IJsselmeer, ontspannen zonnen op het ligveld en genieten van een hapje of drankje uit de kantine. Voor de kleintjes is er een pierenbadje en zijn er speeltoestellen.
Wil je meer weten over Zwembad Warder? Klik dan op de roze button.
TIP: Gek op de natuur? Kijk dan ook eens op onze pagina met de leukste natuur-uitjes!
Zwembad Warder
IJsselmeerdijk 6 A
1473 PP Warder
Openingstijden
Bij mooi weer is Zwembad Warder geopend
Maandag t/m vrijdag: Van 13:00 uur tot 17:00 uur
In het weekend en tijdens schoolvakanties: Van 11:00 uur tot 17:00 uur.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste pompoenboerderijen!
Ze zijn oranje, je kunt er mee knutselen en je kunt er ook heerlijke gerechten mee maken: pompoenen! Check hieronder de leukste pompoenboerderijen in de Kop van Noord-Holland.
8x Leukste lunch hotspots met kinderen in Alkmaar!
Het is altijd gezellig om met je vriendin af te spreken in de stad en lekker bij te kletsen. Met kinderen is dat soms lastig, maar niet als je naar één van onze 7 kindvriendelijke lunchplekken gaat. Daar vermaken de kids zich prima, terwijl jij weer helemaal kan bijkletsen met je vriendin. Ik zeg WIN - WIN!
Regen? 10x Favoriete uitjes met kinderen
Hè bah, het regent! Maar we willen er wel even op uit! Geen paniek, hieronder ons overzicht met leuke indoor uitjes! Check hier ál onze tips om er lekker op uit te gaan!