Zwembad Warder
Een buitendijks stuk land dat is omgetoverd tot een zwemparadijs voor jong en oud!
Zwembad Warder is een buitendijks stuk land voorzien van diverse faciliteiten. Je kunt er zwemmen in het IJsselmeer, ontspannen zonnen op het ligveld en genieten van een hapje of drankje uit de kantine. Voor de kleintjes is er een pierenbadje en zijn er speeltoestellen.
Wil je meer weten over Zwembad Warder? Klik dan op de roze button.
TIP: Gek op de natuur? Kijk dan ook eens op onze pagina met de leukste natuur-uitjes!
Zwembad Warder
IJsselmeerdijk 6 A
1473 PP Warder
Openingstijden
Bij mooi weer is Zwembad Warder geopend
Maandag t/m vrijdag: Van 13:00 uur tot 17:00 uur
In het weekend en tijdens schoolvakanties: Van 11:00 uur tot 17:00 uur.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Maak je eigen papier
Kom in de meivakantie langs en beleef alles wat Museum BroekerVeiling te bieden heeft.
Naar Speelpark deSwaan deze meivakantie
Onbeperkt speelplezier in de grootste speeltuin van Noord-Holland met gloednieuw waterkussen!
Lekker zwemmen!
Deze meivakantie opent Zwembad Hoornse Vaart de deuren naar het buitenbad en is er extra waterplezier!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Koningsdag met kinderen in Alkmaar en omgeving!
2026 - Weet jij al wat je gaat doen met Koningsdag? Check hier onze favoriete plekken in Alkmaar en omgeving tijdens het Oranjefeest!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder
Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.