
Jutten op het strand!
Met zelf gevonden aangespoelde spullen op het strand coole schilderijtjes maken!
Jullie gaan met z’n allen aan tafel; het spannende verhaal van Jutter Jan wordt voorgelezen, jullie spelen het Juttershoedenspel en genieten van Jutterslimo en Jutterskoek.
Tijd om zelf op jutterspad te gaan! Met een echte jutterszak en een lijstje waarop precies staat wat je op het strand moet gaan zoeken ga je op pad. Wanneer je alles dat op je lijstje staat hebt gevonden, maak je later op die dag dikke kans op een juttersonderscheiding.
Daarna ga je je eigen schilderijtje maken van al je gevonden schatten. Dit kunstwerk mag je mee naar huis nemen maar pas wanneer je je juttersdiploma hebt ontvangen. De jarige job krijgt een gelukshaaientand!
TIP: Op zoek naar alle actuele evenementen in en om Alkmaar? Die vind je hier in de Uitagenda!
Gejut
Ankerstraat 13
1931 GL Egmond aan Zee
Openingstijden
Wil je je kinderfeestje bij Gejut vieren? Mail dan naar info@gejut.nl voor meer informatie!Prijs
Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.Toon op kaart
Meer inspiratie


Stoer kinderfeestje! 8+
Bij Outdoorpark Alkmaar kun je samen de avontuurlijke Obstacle Run overwinnen! Stoer!
Jarige matroos (7+)
Ben je opzoek naar het meest spannende kinderfeestje van Den Helder en omstreken?
Avontuurlijk feestje
Blotevoetenpad, skelterbaan, hoge glijbaan, klimkeien en meer op Land van Fluwel!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Top 10 spelletjes voor onderweg
Yes, heerlijk met het gezin op vakantie! Maar voordat we de bestemming hebben bereikt, moeten er natuurlijk wel wat kilometers gereisd worden. Hoe houd je het gezellig in de auto of het vliegtuig?
NIEUW: Marine van Nu
We hadden weer een reden om naar het Marinemuseum te gaan, namelijk de nieuwe tentoonstelling "Marine van Nu", maar het museum zelf is ook altijd een feestje voor onze twee zoons van 7 en 4 jaar oud. Een paar maanden geleden waren we er ook al en dat was toen al een groot succes.
50x tips zonder scherm bij kinderen
We vinden het allemaal belangrijk om onze kinderen van hun scherm te houden. De ene dag is dat lastiger dan de andere. Wat kan je doen om kinderen van hun scherm te krijgen? Ik geef je 50 tips om kinderen te enthousiasmeren voor andere dingen zodat ze even iets doen zonder scherm!