Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinder bubbelbal feestje!

Let op dit verjaardagsfeestje is alleen voor kinderen die tegen de slappe lach kunnen!

Bij BubbelBal krijg je een grote met lucht gevulde plastic bal om je heen die als stootkussen dient.

Aangezien je je armen niet kunt gebruiken bij het vallen, zal dit worden opgevangen door de opgeblazen BubbelBal.

Met de BubbelBallen kun je een partijtje BubbelVoetbal spelen, maar je kan ook over de kop rollen of tegen elkaar op botsen. Naast voetbal zijn er diverse spelvarianten mogelijk.

Door de grote plastic bal, die je draagt kan je op de grond rollen en tollen. Als je omver wordt geduwd maak je een zachte landing.
Door de vele botsingen die je onderling maakt staat BubbelBal garant voor spektakel, hilarische momenten en vele lachende gezichten.

Weet je zelf een geschikte locatie in de buurt? Dan kan BubbelBal daar ook komen. Ze verzorgen de feestjes in gymzalen, parken of op een grasveld. Ze kunnen de locatie ook voor je regelen, bijvoorbeeld in de Sporthal de Bloemen in Castricum of De Bloesem in Wognum!

Wil je meer weten over dit super gekke feestje? Neem dan contact op met Bubbelbal via de roze button.

Zoek je toch iets anders voor je kinderfeestje, kijk dan bij ons complete overzicht.

Bubbelbal

Openingstijden Op afspraak
Mail direct

Mail direct naar Bubbelbal

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Lijstjes voor Kop van Noord-Holland

Meer inspiratie

Jarige matroos (7+)

Ben je opzoek naar het meest spannende kinderfeestje van Den Helder en omstreken?

Play Kinetix

Dit is het allereerste actieve gamepark van Nederland! De ultieme mix van bewegen, gamen en FUN!

Filmfeestje bij Vue

Bij bioscoop Vue Cinemas kun je een cool kinderfeestje komen vieren met een lekkere Kidsbox!

Veiling Partijtje

Ben je jarig? Kom dan speuren, veilen, varen en meer bij Museum BroekerVeiling!

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Show voor met jouw kleintje: Bumbina komt spelen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Egeltjes van eierkoeken mmm

Lees hier hoe je van eierkoeken in een handomdraai leuke egeltjes maakt!

Versier je pannenkoek en maak een dier

Pannenkoeken zijn heerlijk om te eten, maar misschien nog wel leuker om te versieren!

10 tips voor Geestmerambacht met kinderen

Recreatiegebied Geestmerambacht (gelegen tussen gemeente Dijk & Waard, Alkmaar en Bergen in), is een super fijne plek om een rondje te wandelen. Maar je kunt er nog veel meer doen! Lees hieronder onze 10 tips voor het Geestmerambacht met kinderen!

Dagje Marinemuseum met kids 5 uur vol actie, kanonnen en doe activiteiten.

Op een regenachtige zondag in september waren we op missie in het Marinemuseum in Den Helder met m’n dochter van 9 en zoon van 6 jaar als mijn bemanning. En wat een avontuur! We hebben ons ruim 5 uur vermaakt en waren nog lang niet uitgekeken.