VR feestje
Naast lasergamen, kan je nu ook een VR feestje vieren bij Lasertag Alkmaar! 8+
In de speciaal ingerichte gezellige VR Room van Lasertag Alkmaar beleef je de Virtual Reality ervaring optimaal. Geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar.
Beleef de nieuwste VR Games Towertag of Cook’d Up.
Towertag is hèt ultieme lasergame spel, maar dan in de VR Wereld. Beweeg je door de Virtuele Arena door van Toren naar Toren te springen, terwijl je samenwerkt met je team-maatjes om de tegenstanders uit te schakelen tijdens een epische VR lasergame Battle. Er strijden tot wel 6 spelers tegelijk Towertag! En ben je met meer kinderen, dan wordt er gerouleerd en kunnen de andere kinderen meekijken met het VR Spel of gamen op de Wii.
Je kunt ook kiezen voor de VR Game Cook’d Up. Een echt familie vriendelijk team-building spel. Met 4 koks in de virtuele keuken is het gegarandeerd chaos! Werk samen om de meest heerlijke hamburgers te maken. Of maak er juist een rommeltje van. Er spelen bij deze VR Game 4 spelers tegelijk. En bij meer kinderen wordt er gerouleerd.
Het boeken van de VR Alkmaar-Room, is mogelijk vanaf 4 spelers. En boek je vanaf 8 spelers, dan krijg je er gratis Limo en Chips bij!
Boek nu dit gave VR feestje of een lasergamefeestje bij Lasertag !
Klik even door via de websitebutton voor meer info en om te reserveren!
VR Alkmaar
Koelmalaan 330
1812 PS Alkmaar
Openingstijden
Op afspraakPrijs
Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Kinderfeestje bij Vue
Bij bioscoop Vue in Heerhugowaard kun je een cool kinderfeestje komen vieren!
Kpop Demon Hunters Kinderfeestje
Word samen K-pop ster én demon hunter bij Tante Suus in Heerhugowaard!
Avontuurlijk feestje
Blotevoetenpad, skelterbaan, hoge glijbaan, klimkeien en meer op Land van Fluwel!Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x museum met peuter of kleuter
Ben je zelf gek op musea, dan wil je waarschijnlijk ook graag zo snel mogelijk met je peuter naar het museum... Maar dan vraag je je misschien af, welke musea geschikt zijn voor peuters en kleuters in Noord-Holland. Wij zochten het voor je uit, en we mogen onszelf gelukkig prijzen, onze regio heeft heel veel te bieden voor kleine ontdekkingsreizigers! Peuters en kleuters betalen vaak geen entree, waardoor een uitje naar het museum ook al snel budgetproof is!
Naar Texel met kids!
Stap de boot op en ontdek Texel! Het eiland is perfect voor een dagje uit, dat kan heel makkelijk vanuit onze regio. Je kunt er heerlijk genieten van de natuur, maar ook onwijs veel zien en doen! Wat ons betreft is Texel helemaal kidsproof!
6x Leukste zwembad voor peuter en kleuters
We hebben zwembaden genoeg in Noord-Holland, maar waar vind je nu die fijne zwembaden waar je als ouder ook rustig bij het peuterbad kunt zitten?