
Veiling Partijtje
Ben je jarig? Kom dan speuren, veilen, varen en meer bij Museum BroekerVeiling!
Jullie beginnen met een glaasje limonade en wat lekkers in het restaurant. Niet vergeten te zingen voor de jarige! Hierna gaan jullie een keurtocht doen op het terrein van het museum. Kunnen jullie alle groenten en fruit vinden, en wat weten jullie eigenlijk van de dingen die te zien zijn in het museum?
Wanneer de speurtocht ten einde is, gaan jullie naar de afmijnzaal en gaan zitten in de veilingbanken. Wie wordt de Superhandelaar van de veiling en weet de veilingklok te stoppen op het juiste moment?
Na alle actie hebben jullie natuurlijk trek gekregen! Sluit het feestje af met een lekker glaasje limonade, een patatje en een snack. Met natuurlijk een ijsje toe!
Wil je je feestje uitbreiden? Dat kan met:
Rondvaart
De kapitein weet heel veel van het Rijk der Duizend eilanden! Ga je mee varen? (tijdsduur: 1 uur)
Zelf een bootje varen
Vaar je liever zelf? Samen met een volwassene kan je in een fluisterboot door het Oosterdel gebied varen. In het midden van de route is een afgezet stuk zwemwater! (tijdsduur: 1 uur tot 2 uur).
Let op! De laatste aanvangstijd van kinderfeestjes is 14.00 uur. Klik even door via de roze websitebutton voor meer info
Museum BroekerVeiling
Museumweg 2
1721 BW Broek op Langedijk
Openingstijden
Zie website
Prijs
Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.Toon op kaart
Meer inspiratie


Veiling Partijtje
Ben je jarig? Kom dan speuren, veilen, varen en meer bij Museum BroekerVeiling!
Streetjump feestje
Bij Street Jump Zaanstad kan je een vet kinderfeestje vieren en lekker samen jumpen!
Avontuurlijk feestje
Blotevoetenpad, skelterbaan, hoge glijbaan, klimkeien en meer op Land van Fluwel!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste pompoenboerderijen!
Ze zijn oranje, je kunt er mee knutselen en je kunt er ook heerlijke gerechten mee maken: pompoenen! Check hieronder de leukste pompoenboerderijen in de Kop van Noord-Holland.
14x herfst knutsels met eikeltjes en kastanjes
In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen. Verzamelen maar!
50 dingen die je buiten in de natuur kunt doen!
50 dingen die je gedaan moet hebben voor je 12e. Superleuk! In de tuin, in het park, op het strand of in het bos.