Partijtje bij de Swaan
Maak zelf je kinderfeestje in Speelpark de Swaan. Lekker spelen in de 5 speeltuinen!
De Swaan ligt net achter Alkmaar, vlakbij recreatiegebied Geestmerambacht. Echt een heel leuk speelpark voor een dagje plezier maken. Het is groots opgezet. Er zijn 5 speeltuinen en ook het Liedjesland voor de kleintjes waar kinderliedjes tot leven komen. Heel hoog springen, 2 vet hoge springkussens en een groot waterkussen waar je met al je vriendjes en vriendinnetje buikschuivers kunt maken. Glijden, schommelen en ravotten. Volop buitenspeel plezier dus!
Maak je eigen feestje! Neem een leuk tafelkleed mee voor de picknicktafel (die zijn er genoeg) en hang slingers op in de bomen! (wel even opruimen als jullie klaar zijn) Je mag eten en drinken allemaal zelf meenemen.
Je hoeft niet te reserveren voor een kinderfeestje, want er is genoeg ruimte!
EXTRA LEUK: de jarige zelf en zijn ouders/begeleiders hebben gratis toegang!
TIP: neem bij zonnig weer je eigen parasol mee.
Speelpark de Swaan
Wagenweg 2
1724 PT Oudkarspel
Openingstijden
Kijk voor de openingstijden op de website. Als je een kindermenu wilt, geef dit dan even door bij het entree!
Prijs
Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Filmfeestje bij Vue
Bij bioscoop Vue Cinemas kun je een cool kinderfeestje komen vieren met een lekkere Kidsbox!
Partijtje Zuiderzeemuseum
Vier je kinderfeestje in het Zuiderzeemuseum. Welke feestje kies jij?
Jump en kook kinderfeestje!
Springen op de trampolines en daarna samen lekkere dingen koken. Dat wordt een top feestje!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Egeltjes van eierkoeken mmm
Lees hier hoe je van eierkoeken in een handomdraai leuke egeltjes maakt!
Dagje Marinemuseum met kids 5 uur vol actie, kanonnen en doe activiteiten.
Op een regenachtige zondag in september waren we op missie in het Marinemuseum in Den Helder met m’n dochter van 9 en zoon van 6 jaar als mijn bemanning. En wat een avontuur! We hebben ons ruim 5 uur vermaakt en waren nog lang niet uitgekeken.
Versier je pannenkoek en maak een dier
Pannenkoeken zijn heerlijk om te eten, maar misschien nog wel leuker om te versieren!