Graffiti feestje!
Bij Tante Suus kun je een kunstenaars kinderfeestje vieren met graffiti spuiten!
Echt een supercool feestje! Ben je creatief en lijkt het je gaaf om zelf een graffiti schilderij te maken met spuitbussen? Dat kan!
Daarnaast staan in het atelier schildersezels waar jullie naar hartenlust kunnen schilderen. Ze hebben een ouderwetse draaischijf waar je potten of een vaas kan maken deze kunnen daarna natuurlijk mee naar huis om een bos bloemen in te doen. Heb je zelf een idee geef die je op jouw kinderfeestje wil doen? Geef het door en tante Suus regelt het!
Het kunstenaars kinderfeestje duurt ongeveer 1,5 uur. Minmaal 6 kinderen en maximaal 10 kinderen
Compleet
Je kunt ook kiezen voor een compleet kunstenaars kinderfeestje. Je kunt dan cake versieren, een kunstenaars activiteit doen, lekker trampoline springen of buitenspelen en afsluiten met een heerlijk zelfgemaakte pizza of iets anders naar keuze. Het drinken komt uit de limonadefontein en die raak nooit leeg.
TIP: ontvang jij onze maandelijkse nieuwsbrief al? Schrijf je hier in!
Tante Suus
Hectorlaan 3
1702 CL Heerhugowaard
Openingstijden
Kinderfeestje in overlegPrijs
Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Stoer kinderfeestje! 8+
Bij Outdoorpark Alkmaar kun je samen de avontuurlijke Obstacle Run overwinnen! Stoer!
Avontuurlijk feestje
Blotevoetenpad, skelterbaan, hoge glijbaan, klimkeien en meer op Land van Fluwel!
Partijtje bij de Swaan
Maak zelf je kinderfeestje in Speelpark de Swaan. Lekker spelen in de 5 speeltuinen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zo krijg jij je kids mee naar buiten!
Schermklevers, kom mee naar buiten! Ik ken geloof ik geen enkele ouder die het niet belangrijk vindt dat zijn kinderen veel buiten zijn.
Terug in de tijd bij het Marinemuseum in Den Helder
Met onze kids Alicia (10) en James (7) en met hun vriendjes gingen wij op pad voor Kidsproof. Onze bestemming? Het Marinemuseum in Den Helder. En geloof ons: dit is echt zo’n plek waar je makkelijk een paar uur zoet bent!
Zomer in de Mare 2026
Vanaf zaterdag 6 juni gaat Theater De Vest weer naar buiten en start in park De Rekerhout in Alkmaar-Noord een nieuwe editie van Zomer in de Mare: een gratis toegankelijk theaterfeest voor jong en oud. Kom met de hele familie en neem een picknickmandje mee! Lees hieronder welke voorstellingen op het programma staan!