Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Tie Dye Party

Bij Tante Suus in Heerhugowaard kan je een Tie Dye feestje vieren! Welk ontwerp ga jij maken?

Bij Tante Suus wordt er nu ook Tie Dye feestje gegeven. Hou jij van verf, kleding en kunst. Dan is dit feestje perfect voor jou!

Wat ga je doen?
Je gaat met zijn allen leuke T-shirts maken met je fantasieën. We beginnen met elastiek om de T-shirts te doen, zodat je een leuke form erin krijgt. Je krijgt keuze tussen alle kleuren van de regenboog. Lekker kliederen met het verf op het T-shirt zodat het een leuk effect geeft. Iedereen krijgt een naam op hun shirt dus raak je niet in de war. Nadat je T-shirt helemaal gekleurd is gaat de droger aan en krijg je je shirt na het feestje mee naar huis.

Praktische informatie
Een Tie Dye feestje duurt ongeveer 1,5 uur en is geschikt voor minimaal 6 kinderen en maximaal 10 kinderen. Het feestje is leuk voor kids vanaf 7 jaar. Je kunt het feestje ook nog uitbreiden met onbeperkt limonade, cake versieren, een zakje chips, zelfgemaakte pizza en een ijsje.

Klik even door via de websitebutton voor meer info en reserveren

Tante Suus

Hectorlaan 3

1702 CL Heerhugowaard

Openingstijden Op reservering
Prijs Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.
Mail direct

Mail direct naar Tante Suus

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Kop van Noord-Holland

Meer inspiratie

Happy Inn Alkmaar

Kom een dagje binnenspelen in het indoorspeelparadijs Happy Inn in Alkmaar! Ook voor kinderfeestjes!

Partijtje Zuiderzeemuseum

Vier je kinderfeestje in het Zuiderzeemuseum. Welke feestje kies jij?

Feestje met lasergamen! 6+

Een superstoer Lasertag feestje! Leuk voor jongens maar zeker ook voor stoere meiden!

Poppentheater feestje 3+

Bij Poppentheater Bergen kunnen kinderen van 3 t/m 7 jaar met hun partijtje naar een voorstelling kijken!

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Regen? 10x Favoriete uitjes met kinderen

Hè bah, het regent! Maar we willen er wel even op uit! Geen paniek, hieronder ons overzicht met leuke indoor uitjes! Check hier ál onze tips om er lekker op uit te gaan!

14x herfst knutsels met eikeltjes en kastanjes

In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

20x herfsttips voor kinderen

De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars.

Herfstvakantie tips in de Kop van Noord-Holland

Herfstvakantie 2026 dat betekent een heerlijk weekje vrij voor de kinderen! Wij hebben een aantal leuke tips voor je verzameld; naar een museum, theater, film, zwembad of toch lekker buiten spelen? Bekijk ze snel!