
Tropisch vlinderfeestje!
Ben jij dol op vlinders? Bij Vlindertuin Vlindorado in Waarland kun je ook je kinderpartijtje vieren!
Wauw, wat een prachtige vlinders vliegen hier rond in de grootste tropische vlindertuin van Nederland. Het is de thuishaven van meer dan 1.000 vlinders.
De jarige is het middelpunt deze dag en brengt met zijn of haar vriendjes en vriendinnetjes een bezoekje aan de tropen.
Het programma bestaat uit:
Limonade met wat lekkers
Entree Vlindertuin Vlindorado. Met de fotokaart gaan de kinderen op zoek naar de meest voorkomende vlinders in de tuin. Je mag ook de speurtocht maken en elk kind krijgt een bakje vissenvoer mee om de vissen te voeren.
Na afloop limonade met chips of een ijsje.
Klik even door naar de website of mail voor een reservering via de email button!
TIP: klik nog even door voor meer leuke kinderfeestjes in de kop van Noord-Holland!
Vlindorado
Smeetsweg 12
1738 DK Waarland
Openingstijden
In overleg
Prijs
Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.Toon op kaart
Meer inspiratie


Streetjump feestje
Bij Street Jump Zaanstad kan je een vet kinderfeestje vieren en lekker samen jumpen!
Veiling Partijtje
Ben je jarig? Kom dan speuren, veilen, varen en meer bij Museum BroekerVeiling!
Avontuurlijk feestje
Blotevoetenpad, skelterbaan, hoge glijbaan, klimkeien en meer op Land van Fluwel!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste pompoenboerderijen!
Ze zijn oranje, je kunt er mee knutselen en je kunt er ook heerlijke gerechten mee maken: pompoenen! Check hieronder de leukste pompoenboerderijen in de Kop van Noord-Holland.
Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater
Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.
8x Leukste lunch hotspots met kinderen in Alkmaar!
Het is altijd gezellig om met je vriendin af te spreken in de stad en lekker bij te kletsen. Met kinderen is dat soms lastig, maar niet als je naar één van onze 7 kindvriendelijke lunchplekken gaat. Daar vermaken de kids zich prima, terwijl jij weer helemaal kan bijkletsen met je vriendin. Ik zeg WIN - WIN!