Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinder bubbelbal feestje!

Let op dit verjaardagsfeestje is alleen voor kinderen die tegen de slappe lach kunnen!

Bij BubbelBal krijg je een grote met lucht gevulde plastic bal om je heen die als stootkussen dient.

Aangezien je je armen niet kunt gebruiken bij het vallen, zal dit worden opgevangen door de opgeblazen BubbelBal.

Met de BubbelBallen kun je een partijtje BubbelVoetbal spelen, maar je kan ook over de kop rollen of tegen elkaar op botsen. Naast voetbal zijn er diverse spelvarianten mogelijk.

Door de grote plastic bal, die je draagt kan je op de grond rollen en tollen. Als je omver wordt geduwd maak je een zachte landing.
Door de vele botsingen die je onderling maakt staat BubbelBal garant voor spektakel, hilarische momenten en vele lachende gezichten.

Weet je zelf een geschikte locatie in de buurt? Dan kan BubbelBal daar ook komen. Ze verzorgen de feestjes in gymzalen, parken of op een grasveld. Ze kunnen de locatie ook voor je regelen, bijvoorbeeld in de Sporthal de Bloemen in Castricum of De Bloesem in Wognum!

Wil je meer weten over dit super gekke feestje? Neem dan contact op met Bubbelbal via de roze button.

Zoek je toch iets anders voor je kinderfeestje, kijk dan bij ons complete overzicht.

Bubbelbal

Openingstijden Op afspraak
Mail direct

Mail direct naar Bubbelbal

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Lijstjes voor Kop van Noord-Holland

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Feest bij Tante Suus!

Beautyfeestje, Frozen, Dino, Nerf, Escaperoom, Kunst, Slijmpart en Expeditie Robinson bij Tante Suus!

Jump en kook kinderfeestje!

Springen op de trampolines en daarna samen lekkere dingen koken. Dat wordt een top feestje!

Filmfeestje bij Vue

Bij bioscoop Vue Cinemas kun je een cool kinderfeestje komen vieren met een lekkere Kidsbox!

Street Jump feestje

Bij Street Jump Zaanstad kan je een vet kinderfeestje vieren en lekker samen jumpen!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Lente knutsels maken!

Het voorjaar is begonnen! We zien de zon steeds vaker, overal groeien bloemetjes en ook de eerste lammetjes springen vrolijk in het rond. We hebben 8 superleuke activiteiten voor je verzameld: van toveren met water tot je eigen mini-moestuin. Veel plezier!

Koningsdag met kinderen in Alkmaar en omgeving!

2026 - Weet jij al wat je gaat doen met Koningsdag? Check hier onze favoriete plekken in Alkmaar en omgeving tijdens het Oranjefeest!

Dagje Heiloo met kids? Dit wil je doen

Heiloo is zo’n plek waar je misschien snel doorheen rijdt, maar waar verrassend veel te doen is met kinderen. Van bosavonturen tot fijne koffietentjes en leuke speelplekken: je maakt er zó een compleet dagje uit van. Wij nemen je mee langs onze favoriete kindvriendelijke uitjes in Heiloo, allemaal lekker dicht bij elkaar en perfect te combineren.

Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder

Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.