Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Grand Prix feestje

Vier een Monkey Town Grand Prix feestje bij Monkey Town Uitgeest!

Je snelste verjaardagsfeestje vier je samen met vriendjes en vriendinnetjes en een volwassen begeleider op het circuit van Monkey Town Uitgeest. Wanneer het licht op groen gaat stijgt de adrenaline tot het plafond. Wie heeft de zenuwen en de racevinger het best in bedwang en wint de Monkey Town Grand Prix?

Een geweldige ervaring! Racen met tot wel 8 auto’s tegelijk op het digitale circuit. Snelheid, spanning en sensatie gegarandeerd, vroaaaarrrrr………..

Wat zit er allemaal bij in dit snelle feestje:

  • Entree en ontvangst
  • Onbeperkt limonade
  • Frites met mayonaise en snack.
  • Cadeautje voor de jarige
  • 1 uur raceplezier tijdens de Monkey Town Grand Prix
  • Alle deelnemers ontvangen na afloop een racediploma
  • Geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar (1 ouder moet mee ter begeleiding in de Raceroom)
  • Gratis entree voor de begeleiders

Naast dit Grand Prix feestje, kan je ook nog kiezen voor een Jungle Escape party (met escape room) en andere Monkey Town kinderfeestjes. Klik even door via de websitebutton voor meer info over de kinderfeestjes.

Monkey Town Uitgeest

Molenwerf 20

1911 DB Uitgeest

Openingstijden Op afspraak
Prijs Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.
Mail direct

Mail direct naar Monkey Town Uitgeest

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Kop van Noord-Holland

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Jump en kook kinderfeestje!

Springen op de trampolines en daarna samen lekkere dingen koken. Dat wordt een top feestje!

Street Jump feestje

Bij Street Jump Zaanstad kan je een vet kinderfeestje vieren en lekker samen jumpen!

Filmfeestje bij Vue

Bij bioscoop Vue Cinemas kun je een cool kinderfeestje komen vieren met een lekkere Kidsbox!

Feest bij Tante Suus!

Beautyfeestje, Frozen, Dino, Nerf, Escaperoom, Kunst, Slijmpart en Expeditie Robinson bij Tante Suus!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Koningsdag met kinderen in Alkmaar en omgeving!

2026 - Weet jij al wat je gaat doen met Koningsdag? Check hier onze favoriete plekken in Alkmaar en omgeving tijdens het Oranjefeest!

Lente knutsels maken!

Het voorjaar is begonnen! We zien de zon steeds vaker, overal groeien bloemetjes en ook de eerste lammetjes springen vrolijk in het rond. We hebben 8 superleuke activiteiten voor je verzameld: van toveren met water tot je eigen mini-moestuin. Veel plezier!

Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder

Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.

Dagje Heiloo met kids? Dit wil je doen

Heiloo is zo’n plek waar je misschien snel doorheen rijdt, maar waar verrassend veel te doen is met kinderen. Van bosavonturen tot fijne koffietentjes en leuke speelplekken: je maakt er zó een compleet dagje uit van. Wij nemen je mee langs onze favoriete kindvriendelijke uitjes in Heiloo, allemaal lekker dicht bij elkaar en perfect te combineren.