Feestje in De Goudvis!
Superleuk om je verjaardagspartijtje hier te vieren! Met eigen verjaardagstafel. Cool!
Bij aankomst staat de naam van de jarige job op het bord. Dat is leuk binnenkomen!
In het speelparadijs is jouw verjaardagstafel gereserveerd met JOUW naam erop. Deze tafel is de héle dag voor jou en jouw vriendjes en vriendinnetjes. Van al het rennen en spelen krijg je dorst, daarom is er onbeperkt ranja drinken bij jouw verjaardagsfeestje! Bij een feestje hoort natuurlijk ook een kadootje voor de jarige job. Dat mag je uitkiezen na het eten. Als dat geen feest is?
Lees hieronder de blog die we hebben gemaakt over het kinderfeestje bij de Goudvis! Het was een doorslaand succes!
Psst, en weet je dat de jarige job een vrijkaartje krijgt van De Goudvis? Dan kan je de volgende keer weer komen spelen!
Klik op de roze button om de verjaardagsarrangementen te bekijken.
Op zoek naar nog meer leuke feestjes? Kijk dan ook eens op onze kinderfeestjespagina!
Attractiepark De Goudvis
Zeeweg
1753 Sint Maartensvlotbrug
Openingstijden
Op reserveringPrijs
Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Partijtje Zuiderzeemuseum
Vier je kinderfeestje in het Zuiderzeemuseum. Welke feestje kies jij?
Filmfeestje bij Vue
Bij bioscoop Vue Cinemas kun je een cool kinderfeestje komen vieren met een lekkere Kidsbox!
Play Kinetix
Dit is het allereerste actieve gamepark van Nederland! De ultieme mix van bewegen, gamen en FUN!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dagje Marinemuseum met kids 5 uur vol actie, kanonnen en doe activiteiten.
Op een regenachtige zondag in september waren we op missie in het Marinemuseum in Den Helder met m’n dochter van 9 en zoon van 6 jaar als mijn bemanning. En wat een avontuur! We hebben ons ruim 5 uur vermaakt en waren nog lang niet uitgekeken.
Versier je pannenkoek en maak een dier
Pannenkoeken zijn heerlijk om te eten, maar misschien nog wel leuker om te versieren!
10 tips voor Geestmerambacht met kinderen
Recreatiegebied Geestmerambacht (gelegen tussen gemeente Dijk & Waard, Alkmaar en Bergen in), is een super fijne plek om een rondje te wandelen. Maar je kunt er nog veel meer doen! Lees hieronder onze 10 tips voor het Geestmerambacht met kinderen!