
Feestje in De Goudvis!
Superleuk om je verjaardagspartijtje hier te vieren! Met eigen verjaardagstafel. Cool!
Bij aankomst staat de naam van de jarige job op het bord. Dat is leuk binnenkomen!
In het speelparadijs is jouw verjaardagstafel gereserveerd met JOUW naam erop. Deze tafel is de héle dag voor jou en jouw vriendjes en vriendinnetjes. Van al het rennen en spelen krijg je dorst, daarom is er onbeperkt ranja drinken bij jouw verjaardagsfeestje! Bij een feestje hoort natuurlijk ook een kadootje voor de jarige job. Dat mag je uitkiezen na het eten. Als dat geen feest is?
Lees hieronder de blog die we hebben gemaakt over het kinderfeestje bij de Goudvis! Het was een doorslaand succes!
Psst, en weet je dat de jarige job een vrijkaartje krijgt van De Goudvis? Dan kan je de volgende keer weer komen spelen!
Klik op de roze button om de verjaardagsarrangementen te bekijken.
Op zoek naar nog meer leuke feestjes? Kijk dan ook eens op onze kinderfeestjespagina!
Attractiepark De Goudvis
Zeeweg
1753 Sint Maartensvlotbrug
Openingstijden
Op reserveringPrijs
Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.Meer inspiratie


Streetjump feestje
Bij Street Jump Zaanstad kan je een vet kinderfeestje vieren en lekker samen jumpen!
Avontuurlijk feestje
Blotevoetenpad, skelterbaan, hoge glijbaan, klimkeien en meer op Land van Fluwel!
Kabouterfeestje Schoorl
Bij het Buitencentrum in Schoorl liggen de puntmutsen klaar voor je feestje. Op zoek naar de kabouters!Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x herfsttips voor kinderen
De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars.
Herfstvakantie tips in de Kop van Noord-Holland
Bijna herfstvakantie 2025 dat betekent een heerlijk weekje vrij voor de kinderen! Wij hebben een aantal leuke tips voor je verzameld; naar een museum, theater, film, zwembad of toch lekker buiten spelen? Bekijk ze snel!
De Vier van Noord-Holland | Heel Noord-Holland schaatst!
Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Alkmaar, Amsterdam, Haarlem en Hoorn, in oktober en november!