Brasserie IJzer
Kom na het shoppen in Middenwaard lunchen bij Brasserie IJzer! Heerlijk en betaalbaar.
Brasserie IJzer, voor een kop koffie, borrel, lunch of uitgebreid diner. Ze hebben een aparte kidsmenu. Mooie producten, vriendelijke service en een ongedwongen sfeer.
Ze hebben daar bijvoorbeeld een lunch-special voor €10,- (soep en brood naar keuze) en dat kan je lekker delen met de kids. Heel lekker én betaalbaar.
Leuk om te combineren met shoppen in het overdekte winkelcentrum Middenwaard, theater en bioscoop.
Brasserie IJzer
Middenwaard 85
1703 TC Heerhugowaard
Openingstijden
Zondag & Maandag geopend vanaf 12:00Dinsdag - Zaterdag geopend vanaf 10:00
Prijs
Vanaf €2,00 voor een broodje ham of kaas
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder
Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.
Dagje Heiloo met kids? Dit wil je doen
Heiloo is zo’n plek waar je misschien snel doorheen rijdt, maar waar verrassend veel te doen is met kinderen. Van bosavonturen tot fijne koffietentjes en leuke speelplekken: je maakt er zó een compleet dagje uit van. Wij nemen je mee langs onze favoriete kindvriendelijke uitjes in Heiloo, allemaal lekker dicht bij elkaar en perfect te combineren.
22x MEIVAKANTIETIPS in de Kop van Noord-Holland
2026 - Hoera, het is bijna meivakantie! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2026!