
Kosteluk eten in Egmond
Food en Fun voor lunch en diner met de kids! Indoorspeelparadijs, heerlijk terras en een strandje.
Bij Kosteluk zijn nieuwe ontwikkelingen. Bij het strandbad is een hele nieuwe speeltuin gekomen met o.a. een springkussen, een haventje met kajakjes, een voetbal kooi, een grote gave schommel en een houten klimrek met touwen en een glijbaan.
Als je bij Kosteluk komt lunchen of dineren dan mogen de kinderen kosteloos van alle faciliteiten gebruikmaken. Ook nieuw is de spelletjes hoek dus met slecht weer kunnen de kinderen met elkaar of met hun ouders alle soorten board spelletjes doen of zich uitleven op de airhockey tafel en het catch the light spel in het indoor speelparadijs.
Voor de peuters is er buiten een aparte speeltuin met een hek erom heen zodat de kinderen veilig kunnen spelen. Deze area is voorzien van huisjes, een zandkeuken en een super leuk waterspel. De kinderen kunnen zelf hun water oppompen en de sluisjes openzetten.
Klik voor meer informatie even door via de roze websitebutton.
Kosteluk Fun & Food
Driehuizerweg 8
1934 PR Egmond aan Zee
Openingstijden
Woensdag, vrijdag, zaterdag en zondag. vanaf 12 uur.In de schoolvakanties kunnen de openingstijden afwijken.
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
50x tips zonder scherm bij kinderen
We vinden het allemaal belangrijk om onze kinderen van hun scherm te houden. De ene dag is dat lastiger dan de andere. Wat kan je doen om kinderen van hun scherm te krijgen? Ik geef je 50 tips om kinderen te enthousiasmeren voor andere dingen zodat ze even iets doen zonder scherm!
NIEUW: Marine van Nu
We hadden weer een reden om naar het Marinemuseum te gaan, namelijk de nieuwe tentoonstelling "Marine van Nu", maar het museum zelf is ook altijd een feestje voor onze twee zoons van 7 en 4 jaar oud. Een paar maanden geleden waren we er ook al en dat was toen al een groot succes.
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!