Restaurant Duinvermaak
Een leuk pannenkoeken- en pizzarestaurant bij Bergense bos. Super leuk voor of na een boswandeling!
Duinvermaak ligt bij het Bergense bos en de voet van de duinen. Leuk voor de zondag. Ga lekker het bos of de duinen in begin bij Duinvermaak. Vanaf hier kun je diverse routes lopen.
Heerlijke koffie of een lekkere pannenkoek of pizza op ambachtelijke wijze gebakken in de open keuken van Duinvermaak.
De kids kunnen in de speeltuin lekker uitrazen, terwijl jij binnen of buiten op het terras even kunt uitblazen.
TIP: wij hebben de leukste kids uitjes in en om Alkmaar voor je verzameld!
Duinvermaak
Breelaan 132
1861 GH Bergen
Openingstijden
Hele jaar geopend van 9:00-22:00 uurPrijs
Check voor de actuele prijzen de menukaart van Restaurant Duinvermaak
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
De Eendracht in ’t IJkgebouw
De Eendracht in 't IJkgebouw is een ontzettend fijn kindvriendelijk restaurant in Alkmaar!
Eendracht in van Bleiswijk
Geniet van een lekker kopje koffie, terwijl je kind aan het spelen is in de speelhoek bij Van Bleiswijk!
Knoest Eten & Drinken
Lekker eten en drinken met een speelparadijs voor kinderen voor de deur!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Family Funmiddag bij IJsbaan De Westfries in Hoorn
Zondag 11 januari was het Family Funmiddag bij IJsbaan De Westfries in Hoorn. Samen met de kids gingen wij ontdekken hoe leuk deze dag nou echt was. En spoiler: het was een groot succes!
Dagje Marinemuseum met kids 5 uur vol actie, kanonnen en doe activiteiten.
Op een regenachtige zondag in september waren we op missie in het Marinemuseum in Den Helder met m’n dochter van 9 en zoon van 6 jaar als mijn bemanning. En wat een avontuur! We hebben ons ruim 5 uur vermaakt en waren nog lang niet uitgekeken.
Versier je pannenkoek en maak een dier
Pannenkoeken zijn heerlijk om te eten, maar misschien nog wel leuker om te versieren!