
Park van Luna Heerhugowaard
Fijne plek voor een zomerse dag! Ook heel leuk om te skeeleren, mountainbiken en varen!
Park van Luna in Heerhugowaard is een verrassend samenspel van land en water met de meest uiteenlopende mogelijkheden. Je hebt er superleuke speeltoestellen en kunt er heerlijk wandelen!
Maar je kunt er ook zwemmen, fietsen, mountainbiken, skeeleren en varen!
TIP: Ben je op zoek naar andere Eropuit tips? Kijk dan even in ons handige overzicht van de leukste Eropuit tips in Alkmaar en omstreken!
Meer inspiratie


Terug naar de Middeleeuwen
Beleef de tijd van ridders en kastelen in de meivakantie bij Huis van Hilde!
Tussen Kunst & Kidz week bij het Zuiderzeemuseum
In de meivakantie organiseert het museum de Tussen Kunst & Kidz week voor kinderen én hun families!
Indoor & Outdoor meivakantie tips in Dijk & Waard!
Check de leukste indoor en outdoor tips in gemeente Dijk en Waard deze meivakantie!Blogs & inspiratie
Alle blogs
16x MEIVAKANTIETIPS IN DE KOP!
2025 - Hoera, het is meivakantie! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2025!
Gezinsavontuur naar het Marine Museum in Den Helder
Met 2 kinderen van 6 en 4 jaar naar het Marine Museum in Den Helder. Of dat leuk is? Het was een geweldige ervaring die ons allemaal meenam in de rijke historie van de Koninklijke Marine, en tegelijk een hoop plezier en interactie bood voor de kinderen.
13x restaurant met speeltuin én terras!
Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.