
Bowling Hotel Den Helder
Gooi zoveel mogelijk kegels om op de bowlingbaan bij Hotel Den Helder!
Bowlen is niet alleen gezellig, maar ook heel erg leuk. Bowlen bij Hotel Den Helder kun je iedere dag van de week. Op zaterdagavond is er zelfs een speciale discobowl-avond, hoe cool is dat!
Heb je zin gekregen om te bowlen bij Hotel Den Helder? Klik dan op de roze button.
Iets te vieren? Kijk dan op onze kinderfeestjes-pagina!
Hotel Den Helder
Marsdiepstraat 2
1784 AP Den Helder
Openingstijden
Dagelijks van 13:00 tot 24:00
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


De Spannendste Tijdreis
Klaar voor vertrek? Stap in en Ga mee!Een avontuurlijke reis door een andere tijd begint…
Alle hens aan dek!
Bezoek deze zomervakantie het fantastische Zuiderzeedorp in Enkhuizen, hier is zoveel te doen!
Nieuw
Kleintjes van Alkmaar Oppascentrale
Oppas nodig? Meld je aan bij Kleintjes van Alkmaar voor een betrouwbare oppas!Blogs & inspiratie
Alle blogs
NIEUW: Marine van Nu
We hadden weer een reden om naar het Marinemuseum te gaan, namelijk de nieuwe tentoonstelling "Marine van Nu", maar het museum zelf is ook altijd een feestje voor onze twee zoons van 7 en 4 jaar oud. Een paar maanden geleden waren we er ook al en dat was toen al een groot succes.
Top 10 spelletjes voor onderweg
Yes, heerlijk met het gezin op vakantie! Maar voordat we de bestemming hebben bereikt, moeten er natuurlijk wel wat kilometers gereisd worden. Hoe houd je het gezellig in de auto of het vliegtuig?
50x tips zonder scherm bij kinderen
We vinden het allemaal belangrijk om onze kinderen van hun scherm te houden. De ene dag is dat lastiger dan de andere. Wat kan je doen om kinderen van hun scherm te krijgen? Ik geef je 50 tips om kinderen te enthousiasmeren voor andere dingen zodat ze even iets doen zonder scherm!