Ootje Konkel
Kom naar Ootje Konkel voor heerlijke pannenkoeken en veel andere gerechten!
Ootjes pannenkoekenmeel komt van Molen de Krijgsman in Oosterblokker. Het meel van deze molen zorgt voor nog lekkerdere pannenkoeken!
Je kunt een van de favorieten van Ootjes kiezen, maar je mag ook zelf je pannenkoek samenstellen!
Houd je niet zo van pannenkoeken? Probeer dan een van de heerlijke soepen, salades of vleesgerechten van Ootje Konkel!
Klik snel op de roze button om naar de website te gaan voor meer informatie!
TIP: Wist je dat je ook je kinderfeestje kunt vieren bij Ootje Konkel?
Ootje Konkel
IJsselmeerdijk 16a
1634 DM Scharwoude
Openingstijden
Woensdag t/m zondag van 16:00 tot 20:00
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Koningsdag met kinderen in Alkmaar en omgeving!
2026 - Weet jij al wat je gaat doen met Koningsdag? Check hier onze favoriete plekken in Alkmaar en omgeving tijdens het Oranjefeest!
Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder
Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!