Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Partijtje bij de Swaan

Maak zelf je kinderfeestje in Speelpark de Swaan. Lekker spelen in de 5 speeltuinen!

De Swaan ligt net achter Alkmaar, vlakbij recreatiegebied Geestmerambacht. Echt een heel leuk speelpark voor een dagje plezier maken. Het is groots opgezet. Er zijn 5 speeltuinen en ook het Liedjesland voor de kleintjes waar kinderliedjes tot leven komen. Heel hoog springen, 2 vet hoge springkussens en een groot waterkussen waar je met al je vriendjes en vriendinnetje buikschuivers kunt maken. Glijden, schommelen en ravotten. Volop buitenspeel plezier dus!

Maak je eigen feestje! Neem een leuk tafelkleed mee voor de picknicktafel (die zijn er genoeg) en hang slingers op in de bomen! (wel even opruimen als jullie klaar zijn) Je mag eten en drinken allemaal zelf meenemen.

Je hoeft niet te reserveren voor een kinderfeestje, want er is genoeg ruimte!

EXTRA LEUK: de jarige zelf en zijn ouders/begeleiders hebben gratis toegang! 

TIP: neem bij zonnig weer je eigen parasol mee.

Speelpark de Swaan

Wagenweg 2

1724 PT Oudkarspel

Openingstijden

Kijk voor de openingstijden op de website. Als je een kindermenu wilt, geef dit dan even door bij het entree!

Prijs Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.
Mail direct

Mail direct naar Speelpark de Swaan

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, het Spellenspektakel komt eraan!

Den Haag: superleuke stad voor kinderen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Waar komt Sinterklaas aan in de Kop van Noord-Holland 2025

2025 - De intocht van Sinterklaas met de boot bij jou in de buurt is voor veel kinderen een van de hoogtepunten van het het jaar. Ook in 2025 zal de Sint de kinderen met een bezoekje vereren. Vaak neemt hij zijn trouwe paardje mee. Wil jij weten wanneer je de Sint waar kan verwelkomen? We hebben het voor je op een rijtje gezet!

Het verhaal achter Sint Maarten!

Wat is eigenlijk het verhaal achter Sint Maarten? Dat kinderen op 11 november massaal de straat op gaan om te zingen voor een zo vol mogelijke snoepzak, dat wist je waarschijnlijk al. Maar waar komt het vandaan?

10x boswandeling met chocolademelk in Noord-Holland

Of het nu zomer of winter is, in het bos is het altijd fijn. Om te spelen, te wandelen of gewoon lekker een frisse neus te halen. Wij hebben 10 leuke locaties voor een kindvriendelijke boswandeling met het gezin plus een warme chocolademelk in de Kop van Noord-Holland voor je op een rijtje gezet. Dus laarzen aan en gaan!

Sinterklaasuitjes in de Kop van Noord-Holland

2025 - Heerlijk, deze Sinterklaastijd. Ook dit jaar zijn er weer leuke plekken waar je met de kids Sinterklaas een handje kunt geven, de Pieten kan meehelpen en zelfs een Pietendiploma kan halen. We zetten de leukste tips voor je op een rijtje!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief