
Paviljoen aan Zee
Bij Zeezicht ben je het hele jaar door welkom voor een heerlijk diner, een warme chocolademelk en meer!
Zeezicht is een eigentijds en sfeervol strandpaviljoen, waar je het hele jaar door geniet van de ongerepte natuur, het weidse uitzicht én van een goede kaart. Professionele koks bereiden heerlijke gerechten, desserts, buffetten en bbq’s. Zij stemmen het menu af op het seizoen en kiezen met veel zorg voor verantwoorde producten, die vaak afkomstig zijn uit de streek.
Uiteraard worden ook de kleinste gasten niet vergeten. Met verschillende hoofdgerechtjes hebben de kinderen ook wat te kiezen. Compleet met een verrassing maakt uit eten gaan bij Zeezicht ook voor de kinderen tot een feestje! Maak het compleet met één van de toetjes voor kinderen.
Kijk voor meer informatie op de website van Strandpaviljoen Zeezicht. Klik door op de roze button.
Tip: Een leuk kinderfeestje in en rond Alkmaar geef je bij een van de tips die wij voor je verzameld hebben!
Strandpaviljoen Zeezicht
Zeeweg 50
1901 NZ Castricum
Openingstijden
Check voor de actuele openingstijden de website via de roze button.Prijs
Zie de menukaart op de website.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Top 10 spelletjes voor onderweg
Yes, heerlijk met het gezin op vakantie! Maar voordat we de bestemming hebben bereikt, moeten er natuurlijk wel wat kilometers gereisd worden. Hoe houd je het gezellig in de auto of het vliegtuig?
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
NIEUW: Marine van Nu
We hadden weer een reden om naar het Marinemuseum te gaan, namelijk de nieuwe tentoonstelling "Marine van Nu", maar het museum zelf is ook altijd een feestje voor onze twee zoons van 7 en 4 jaar oud. Een paar maanden geleden waren we er ook al en dat was toen al een groot succes.