Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Tuinderij de Marlequi

Een tuinderij met pompoenen en kalebassen waar je ook een kinderfeestje kunt vieren!

De Marlequi in Warmenhuizen is de meest veelzijdige tuinderij van Noord-Holland. Het is nu volop pompoenseizoen en je kunt nu al reserveren voor pompoen uithollen in de herfstvakantie. Klik even op de roze button voor de agenda!

Willen je kinderen met hun kinderfeestje wel eens wat anders dan naar het zwembad of de speeltuin? Bij de Marlequi organiseren ze creatieve workshops voor kinderen. Na afloop mogen ze dat wat ze gemaakt hebben natuurlijk meenemen. Altijd een succes!

En altijd in de kas, dus het weer is nooit spelbreker.

Zij organiseren de volgende workshops voor kinderen:

1. paasmandje maken
2. pompoen uitsnijden
3. schilderen
4. schilderen op beton
5. voorjaarscreatie maken

Sommige van deze activiteiten zijn ook leuk om gewoon eens met je (klein)kinderen te doen. In de schoolvakanties hebben ze elke dag een programma waar je je voor kunt aanmelden.

Tuinderij de Marlequi

Trambaan 5A

1749 CZ Warmenhuizen

Openingstijden Op afspraak
Prijs Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.
Mail direct

Mail direct naar Tuinderij de Marlequi

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Waterwerken Zuiderzeemuseum

Spelen, ontdekken en experimenteren met water bij Expeditie Waterwerken in Enkhuizen.

Festivalhart van Karavaan Festival

Theater, muziek en familieplezier bij Karavaan Festival in Alkmaar tijdens Hemelvaart en Pinksteren!

The WIZ

Een familievoorstelling waarin je meereist naar het magische Land van Oz!

Met de bus voor maar 1 euro!

Voordelig samen op pad met Connexxion bus tijdens Hemelvaart en Pinksteren!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder

Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.

8x Leukste lunch hotspots met kinderen in Alkmaar!

Het is altijd gezellig om met je vriendin af te spreken in de stad en lekker bij te kletsen. Met kinderen is dat soms lastig, maar niet als je naar één van onze 7 kindvriendelijke lunchplekken gaat. Daar vermaken de kids zich prima, terwijl jij weer helemaal kan bijkletsen met je vriendin. Ik zeg WIN - WIN!

NIEUW! Hotspotgids met meer dan 25 hotspots in de Kop van Noord-Holland

Hieronder vind je alle info over de tips uit de Kidsproof Hotspotgids!

Dagje Heiloo met kids? Dit wil je doen

Heiloo is zo’n plek waar je misschien snel doorheen rijdt, maar waar verrassend veel te doen is met kinderen. Van bosavonturen tot fijne koffietentjes en leuke speelplekken: je maakt er zó een compleet dagje uit van. Wij nemen je mee langs onze favoriete kindvriendelijke uitjes in Heiloo, allemaal lekker dicht bij elkaar en perfect te combineren.