Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwemles bij de Witte Brug!

Bij zwembad de Witte Brug te Castricum kun je leren zwemmen en je diploma A, B en C halen!

Leren zwemmen is in ons waterrijke land heel belangrijk! We wonen in de buurt van water maar we zoeken het water ook graag op. We gaan naar zee, naar een recreatieplas of naar een zwembad!

Daarom vindt zwembad de Witte Brug het belangrijk dat kinderen al op jonge leeftijd leren zwemmen! Iedereen die bij ons leert zwemmen, wordt opgeleid voor het Zwem-ABC van de Nationale Raad Zwemdiploma’s!

Er worden speciale lessen aangeboden voor kinderen met een beperking, mail hiervoor naar info@dewittebrug.com.

TIP: Regent het buiten maar wil je toch iets leuks doen met de kids? Alle leuke activiteiten om thuis te doen vind je hier!

Zwembad de Witte Brug

Jacob Rensdorpstraat 1

1901 RG Castricum

Openingstijden Specifieke tijden van lessen kun je vinden op de site van de Witte Brug.
De tijden vind je hier!
Prijs €42,50 voor 4 lessen van 1 uur.
Mail direct

Mail direct naar Zwembad de Witte Brug

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Kop van Noord-Holland

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Valentijnsideetjes voor kids!

Op zoek naar originele of creatieve cadeautjes? Wij hebben een paar leuke tips & ideeën voor je verzameld!

Kidsproof Valentijns Kletspraat

Ben jij ook zo dól op de liefde? Vraag je kinderen de hemd van het lijf met deze kletspraat. Ben je weleens verliefd geweest? Wat is jou ideale afspraakje? En nog veel meer inspiratie vragen vind je hier. Knip ze uit en stop ze in een pot voor leuke momenten en gesprekken.

Dagje Marinemuseum met kids 5 uur vol actie, kanonnen en doe activiteiten.

Op een regenachtige zondag in september waren we op missie in het Marinemuseum in Den Helder met m’n dochter van 9 en zoon van 6 jaar als mijn bemanning. En wat een avontuur! We hebben ons ruim 5 uur vermaakt en waren nog lang niet uitgekeken.

Family Funmiddag bij IJsbaan De Westfries in Hoorn

Zondag 11 januari was het Family Funmiddag bij IJsbaan De Westfries in Hoorn. Samen met de kids gingen wij ontdekken hoe leuk deze dag nou echt was. En spoiler: het was een groot succes!