Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwembad Aquacentrum

Kom lekker binnen of buiten zwemmen en van de duikplank bij Aquacentrum Den Helder!

Elke zondag is het bij Aquacentrum Den Helder mogelijk om met het gezin te komen zwemmen. Geniet van het binnen- en buitenbad, spring met z’n allen van de duikplank en vermaak je in het water!

Zijn er kinderen die nog niet kunnen zwemmen? Geef je dan op voor de zwemlessen in het bad! Leren zwemmen is zeker in Nederland erg belangrijk en wordt gedaan volgens het zwem-ABC. Kinderen onder de vier doen lekker mee met de baby- en peuterlessen!

Toe aan een uitdaging? Probeer dan een keer de snorkellessen! Ook leuk is het vieren van je kinderfeestje in het zwembad. Kijk voor alle informatie op de website via de roze button.

Kende jij dit zwembad al? Kijk dan in onze categorie Eropuit/Zwemmen & strandjes voor meer leuke tips!

Aquacentrum Den Helder

Het Nieuwland 2

1784 EA Den Helder

Openingstijden Zie voor de actuele openingstijden de website via de roze button.
Prijs Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.
Mail direct

Mail direct naar Aquacentrum Den Helder

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Avond in het buitenmuseum

De avondopenstelling in het Zuiderzeemuseum is echt een aanrader! Sfeervolle stormlantaarns en lasershow!

Schaap Zacht (1,5-5 jaar)

Beleef de magische dansvoorstelling Schaap zacht voor de allerkleinsten!

Yanasei 6+

Yanasei is Surinaams voor het hiernamaals. Maar hoe kom je daar? Kom er achter in Theater De Vest.
Nieuw

Het tofste boerderijuitje van Nederland!

Heb jij ooit een boerderij bezocht die té leuk was? Nomineer 'm dan nu voor het tofste boerderij uitje!

Uitgelicht

Boek alvast kaartjes

Spannend veilen en varen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Ontdek Dijk en Waard met kinderen!

Ben je op zoek naar dé leukste tips voor uitjes met kinderen in gemeente Dijk en Waard? Daar weten wij natuurlijk alles van! Lees snel wat er allemaal te beleven is!

Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater

Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.

De leukste pompoenboerderijen!

Ze zijn oranje, je kunt er mee knutselen en je kunt er ook heerlijke gerechten mee maken: pompoenen! Check hieronder de leukste pompoenboerderijen in de Kop van Noord-Holland.

Regen? 10x Favoriete uitjes met kinderen

Hè bah, het regent! Maar we willen er wel even op uit! Geen paniek, hieronder ons overzicht met leuke indoor uitjes! Check hier ál onze tips om er lekker op uit te gaan!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief