Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Artiance Alkmaar

Wil je graag les in theater, muziek, beeldende kunst of dans? Het kan allemaal bij Artiance!

Artiance is hét Centrum voor de Kunsten van Alkmaar en omgeving. Voor iedereen bieden zij Muziekles, Musicalles, Theaterles, Dansles en lessen in Beeldende Kunst.
Jong en oud krijgt hier de kans zijn of haar talenten te ontwikkelen. Ze bieden leuke vrije tijdscursussen maar ook volledige opleidingen. Er is zo veel aanbod, dat het onmogelijk is om hier alles te beschrijven.

Weet je nog niet zo goed wat je wilt? Dan biedt Artiance een snuffelcursus aan, zodat je aan alle lessen kan “snuffelen”. Check de website voor data!

Check via de roze button hieronder de website voor het aanbod en de data!

TIP: Klik nog even door naar onze verzameling leuke kinderuitjes in de kop van Noord-Holland!

Artiance Centrum voor de Kunsten

Canadaplein 3

1811 KE Alkmaar

Openingstijden Check de website voor openingstijden
Prijs Afhankelijk van de cursus
Mail direct

Mail direct naar Artiance Centrum voor de Kunsten

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

NIEUW! Hotspotgids met meer dan 25 hotspots in de Kop van Noord-Holland

Hieronder vind je alle info over de tips uit de Kidsproof Hotspotgids!

Dagje Heiloo met kids? Dit wil je doen

Heiloo is zo’n plek waar je misschien snel doorheen rijdt, maar waar verrassend veel te doen is met kinderen. Van bosavonturen tot fijne koffietentjes en leuke speelplekken: je maakt er zó een compleet dagje uit van. Wij nemen je mee langs onze favoriete kindvriendelijke uitjes in Heiloo, allemaal lekker dicht bij elkaar en perfect te combineren.

8x Leukste lunch hotspots met kinderen in Alkmaar!

Het is altijd gezellig om met je vriendin af te spreken in de stad en lekker bij te kletsen. Met kinderen is dat soms lastig, maar niet als je naar één van onze 7 kindvriendelijke lunchplekken gaat. Daar vermaken de kids zich prima, terwijl jij weer helemaal kan bijkletsen met je vriendin. Ik zeg WIN - WIN!

Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder

Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.