Kinderatelier
Knutsel op de donderdag mee bij Atelier Nies in Hoorn.
Tijdens het kinderatelier ben je uitsluitend bezig met kunst en creativiteit. Natuurlijk wordt er ook volop gespeeld en geëxperimenteerd, maar creativiteit is het uitgangspunt van alles wat je gaat doen. Door creativiteit leer je sneller en makkelijker problemen op te lossen, je leert ideeën die in je hoofd ronddwalen te vertalen naar iets concreets of tastbaars.
Elke donderdag wordt er om 15:00 gestart in het atelier. Eerst eet en drink je wat. en dan ga je aan de slag. Om 17:00 uur is het programma klaar en mogen de kinderen worden opgehaald.
Voor meer informatie over Atelier Nies, klik je op de roze button.
TIP: Een lekker hapje eten met het hele gezin? Kijk dan ook eens op onze uit-eten pagina!
Atelier Nies
Achterom 19
1621 KP Hoorn
Openingstijden
Iedere donderdag van 15:00 tot 17:00. Muv vakanties.Prijs
€65,- voor 6 keerToon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar Texel met kids!
Stap de boot op en ontdek Texel! Het eiland is perfect voor een dagje uit, dat kan heel makkelijk vanuit onze regio. Je kunt er heerlijk genieten van de natuur, maar ook onwijs veel zien en doen! Wat ons betreft is Texel helemaal kidsproof!
9x museum met peuter of kleuter
Ben je zelf gek op musea, dan wil je waarschijnlijk ook graag zo snel mogelijk met je peuter naar het museum... Maar dan vraag je je misschien af, welke musea geschikt zijn voor peuters en kleuters in Noord-Holland. Wij zochten het voor je uit, en we mogen onszelf gelukkig prijzen, onze regio heeft heel veel te bieden voor kleine ontdekkingsreizigers! Peuters en kleuters betalen vaak geen entree, waardoor een uitje naar het museum ook al snel budgetproof is!
6 x de állergrootste speeltuinen in de Kop van Noord-Holland!
De meeste kinderen zijn geen stilzitters, die van ons zijn heel vaak in beweging! Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen.