Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderatelier

Knutsel op de donderdag mee bij Atelier Nies in Hoorn.

Tijdens het kinderatelier ben je uitsluitend bezig met kunst en creativiteit. Natuurlijk wordt er ook volop gespeeld en geëxperimenteerd, maar creativiteit is het uitgangspunt van alles wat je gaat doen. Door creativiteit leer je sneller en makkelijker problemen op te lossen, je leert ideeën die in je hoofd ronddwalen te vertalen naar iets concreets of tastbaars.

Elke donderdag wordt er om 15:00 gestart in het atelier. Eerst eet en drink je wat. en dan ga je aan de slag. Om 17:00 uur is het programma klaar en mogen de kinderen worden opgehaald.

Voor meer informatie over Atelier Nies, klik je op de roze button. 

TIP: Een lekker hapje eten met het hele gezin? Kijk dan ook eens op onze uit-eten pagina!

Atelier Nies

Achterom 19

1621 KP Hoorn

Openingstijden Iedere donderdag van 15:00 tot 17:00. Muv vakanties.
Prijs €65,- voor 6 keer
Mail direct

Mail direct naar Atelier Nies

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Kop van Noord-Holland

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder

Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.

Dagje Heiloo met kids? Dit wil je doen

Heiloo is zo’n plek waar je misschien snel doorheen rijdt, maar waar verrassend veel te doen is met kinderen. Van bosavonturen tot fijne koffietentjes en leuke speelplekken: je maakt er zó een compleet dagje uit van. Wij nemen je mee langs onze favoriete kindvriendelijke uitjes in Heiloo, allemaal lekker dicht bij elkaar en perfect te combineren.

Lente knutsels maken!

Het voorjaar is begonnen! We zien de zon steeds vaker, overal groeien bloemetjes en ook de eerste lammetjes springen vrolijk in het rond. We hebben 8 superleuke activiteiten voor je verzameld: van toveren met water tot je eigen mini-moestuin. Veel plezier!

22x MEIVAKANTIETIPS in de Kop van Noord-Holland

2026 - Hoera, het is bijna meivakantie! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2026!