Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Tocht van de Duinmagiër

Bekijk de duinen eens door de ogen van de duinmagiër. Speuren en ontdekken in de natuur!

Bekijk de duinen eens door de ogen van de duinmagiër. Met behulp van zijn logboek en kaart ontdek je de geheime plekken in de duinen. In het logboek staan spannende opdrachten die je kunt doen! De benodigdheden voor de opdrachten zitten in een bijbehorende rugzak. Doe je mee?

Na een korte uitleg aan de balie krijgt elk groepje (van 4 personen) een rugzak mee met opdrachten en bijbehorende materialen. Deze speurtocht is geschikt voor kids van 5-10 jaar.

De tocht duurt ongeveer 1,5 uur, dus uiterlijk voor 14.30 uur starten.

TIP: maak van een verjaardagsfeestje een onvergetelijke dag met deze natuurspeurneuzentocht. Je kunt de tocht natuurlijk extra leuk maken door ook een bezoekje te brengen aan het bezoekerscentrum (gratis).

Bezoekerscentrum de Hoep

Johannisweg 2

1901 NX Castricum

Openingstijden

Op reservering

Prijs Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.
Mail direct

Mail direct naar Bezoekerscentrum de Hoep

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Gratis nieuwsbrief met tips

Wil jij gratis de leukste tips voor de zomervakantie in je mailbox ontvangen?

De Spannendste Tijdreis

Klaar voor vertrek? Stap in en Ga mee!Een avontuurlijke reis door een andere tijd begint…

Meld je nu aan!

Go with the Flo organiseert zomerkampen waar je supergave sporten kunt doen in Bergen aan Zee!

Alle hens aan dek!

Bezoek deze zomervakantie het fantastische Zuiderzeedorp in Enkhuizen, hier is zoveel te doen!

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

NIEUW: Marine van Nu

We hadden weer een reden om naar het Marinemuseum te gaan, namelijk  de nieuwe tentoonstelling "Marine van Nu", maar het museum zelf is ook altijd een feestje voor onze twee zoons van 7 en 4 jaar oud. Een paar maanden geleden waren we er ook al en dat was toen al een groot succes.

Top 10 spelletjes voor onderweg

Yes, heerlijk met het gezin op vakantie! Maar voordat we de bestemming hebben bereikt, moeten er natuurlijk wel wat kilometers gereisd worden. Hoe houd je het gezellig in de auto of het vliegtuig?

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

50x tips zonder scherm bij kinderen

We vinden het allemaal belangrijk om onze kinderen van hun scherm te houden. De ene dag is dat lastiger dan de andere. Wat kan je doen om kinderen van hun scherm te krijgen? Ik geef je 50 tips om kinderen te enthousiasmeren voor andere dingen zodat ze even iets doen zonder scherm!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief