Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

CreaKeet (8-12jr)

Zin om samen iets creatiefs te doen? De CreaKeet in Alkmaar is daar een goeie plek voor!

Elke week ligt er weer iets anders klaar. Soms verf, soms papier, soms materialen waar je thuis misschien niet snel mee werkt. Kinderen duiken er meteen in en jij kijkt heerlijk mee hoe ze nieuwe dingen uitproberen.

Fijn dat het zo laagdrempelig is, de sfeer is relaxed en iedereen schuift gewoon gezellig aan. Ook fijn voor kleuters, want alles mag en niets hoeft. Het blijft verrassend om te zien wat ze verzinnen!

De toegang is gratis en je hoeft je niet aan te melden. Ideaal als jullie spontaan iets willen doen na school.

Klik voor meer info op de roze websitebutton.

Tip: Wist je dat Kidsproof Kop van Noord-Holland ook de leukste creatieve clubjes voor kinderen op een rijtje heeft gezet?

Zie website voor de data.

Bibliotheek Alkmaar de Mare

Laan van Straatsburg 2

1826 BZ Alkmaar

Openingstijden Zie website voor data's, locaties en tijden
Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Bibliotheek Alkmaar de Mare

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Meivakantie bij Studio C

Op zoek naar een leuke activiteit in de meivakantie? Kom langs bij Museum Kranenburgh!

Het langste Blotevoetenpad van Nederland!

Ontdek dit unieke parcours in de natuur. Een origineel (en gratis!) uitje!

Meivakantie in Huis van Hilde

Ontdek, onderzoek en maak zelf mee tijdens de meivakantie hoe mensen vroeger leefden met de seizoenen!

Naar het fort en het zeeaquarium!

Ontdek de onderwaterwereld, duik in de geschiedenis en ga samen op avontuur.

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Koningsdag met kinderen in Alkmaar en omgeving!

2026 - Weet jij al wat je gaat doen met Koningsdag? Check hier onze favoriete plekken in Alkmaar en omgeving tijdens het Oranjefeest!

Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder

Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.

22x MEIVAKANTIETIPS in de Kop van Noord-Holland

2026 - Hoera, het is bijna meivakantie! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2026!