
Eten bij Ernst
Lekker eten of een super tof kinderfeestje met alles erop en eraan? Dat kan Bij Ernst in De Rijp.
Bij Ernst hebben ze een speciale plek voor kinderen, waar je lekker kunt spelen en je eigen ding kunt doen. Niet gek dus, dat ze ook hele leuke kinderfeestjes organiseren!
Bij ontvangst krijg je een heerlijke welkomstcocktail! Daarna mag de jarige job zelf beslissen welke activiteiten jullie gaat doen. Cupcakes versieren, een verkleed- en schminkfeest, springen op een luchtkussen, oud Hollandsche spelletjes doen, of je eigen schort maken.
Daarna zelf de keuken in om tomatensoep en kaas/worstenbroodjes te maken en zelf aan de slag met appels voor een heerlijke appelmoes (en daarna natuurlijk alles heerlijk opsnoepen).
Ook kunnen ze bij Ernst een lekkere verjaardagstaart voor je maken en kun je ook nog de keuken in om je eigen dessert te maken…
Klik op de roze websitebutton voor meer info!
TIP: Neem ook eens een kijkje bij alle Kidsproof blogs!
Bij Ernst
Oosteinde 31
1483 AC De Rijp
Openingstijden
Kijk op de website voor meer info!Prijs
Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.Toon op kaart
Meer inspiratie


Kabouterfeestje Schoorl
Bij het Buitencentrum in Schoorl liggen de puntmutsen klaar voor je feestje. Op zoek naar de kabouters!
Avontuurlijk feestje
Blotevoetenpad, skelterbaan, hoge glijbaan, klimkeien en meer op Land van Fluwel!
Streetjump feestje
Bij Street Jump Zaanstad kan je een vet kinderfeestje vieren en lekker samen jumpen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Regen? 10x Favoriete uitjes met kinderen
Hè bah, het regent! Maar we willen er wel even op uit! Geen paniek, hieronder ons overzicht met leuke indoor uitjes! Check hier ál onze tips om er lekker op uit te gaan!
De leukste pompoenboerderijen!
Ze zijn oranje, je kunt er mee knutselen en je kunt er ook heerlijke gerechten mee maken: pompoenen! Check hieronder de leukste pompoenboerderijen in de Kop van Noord-Holland.
8x Leukste lunch hotspots met kinderen in Alkmaar!
Het is altijd gezellig om met je vriendin af te spreken in de stad en lekker bij te kletsen. Met kinderen is dat soms lastig, maar niet als je naar één van onze 7 kindvriendelijke lunchplekken gaat. Daar vermaken de kids zich prima, terwijl jij weer helemaal kan bijkletsen met je vriendin. Ik zeg WIN - WIN!