Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Boerderijwinkel ’t Koehotel

Hondjes en kalfjes aaien en tegelijktijdig de lokale boodschappen doen, dat kan bij 't Koehotel.

Boerderijwinkel ’t Koehotel is een klimaatneutraal melkveebedrijf onder de rook van Alkmaar. Het bedrijf is gevestigd aan Laanweg 9 in Driehuizen (Zuidschermer), slechts 5 minuten vanaf Alkmaar.

Kaasmeisje Lieke is de kaasspecialist op de boerderij, maar ook weet ze alles van kalfjes, koeien, paarden en honden. Naast de velen soorten kazen (voornamelijk de echte Beemsterkazen) liggen er ook tal aan andere producten in het winkeltje, zoals zuivel, groenten, cadeau’s en zomers vers fruit uit de eigen boomgaard.

Kaasmeisje Lieke beseft dat het wonen, leven en werken op de boerderij best bijzonder is, en deelt haar passie dan ook graag met zowel jonge als oude fans. Want ja een koe is echt zo groot, en die tong van het kalfje is inderdaad best wel ruw.

Klik even door via de roze websitebutton voor openingstijden en meer info!

Boerderijwinkel 't Koehotel

Laanweg 9

1847 LM Zuidschermer

Mail direct

Mail direct naar Boerderijwinkel 't Koehotel

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Zomer bij Huis van Hilde

Reis door de geschiedenis in één zomer bij Huis van Hilde in Castricum tijdens de zomervakantie!

Naar de Art Summer School in de zomervakantie

Beleef met het hele gezin een creatief avontuur deze zomervakantie in het Stedelijk Museum Alkmaar.

Marine op Curaçao

Deze zomervakantie ontdek je hoe de Koninklijke Marine actief is in het Caribisch gebied.

De Spannendste Tijdreis

Klaar voor vertrek? Stap in en Ga mee!Een avontuurlijke reis door een andere tijd begint…

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

13x restaurant met speeltuin én terras!

Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.

20x buitenzwembaden en natuurwater in de Kop van Noord-Holland!

Zin in een verfrissende duik in het koele water? Wij hebben de leukste buitenzwembaden en natuurbaden op een rijtje gezet. Pak een handdoek en plonsen maar! (foto: Zwembad Waarland - voor aanleg van de glijbaan)

ZOMERVAKANTIE uitjes in de Kop van Noord-Holland

2025 - ZOMERVAKANTIE! Hoog tijd om er lekker op uit te gaan met het gezin. Er is gelukkig onwijs veel te doen in de regio. Wat dacht je van een leuk museum, een dagje naar het zwembad of een cool natuurspeelpark? Lees snel verder voor de leukste, zomerse uitjes in de Kop van Noord-Holland!

NIEUW: Marine van Nu

We hadden weer een reden om naar het Marinemuseum te gaan, namelijk  de nieuwe tentoonstelling "Marine van Nu", maar het museum zelf is ook altijd een feestje voor onze twee zoons van 7 en 4 jaar oud. Een paar maanden geleden waren we er ook al en dat was toen al een groot succes.