
Kids klimmen bij BAZ
Kom in de zomervakantie op woensdagmiddag boulderen bij Bouldergym BAZ met 50% korting!
Ben je tussen de 5 en 12 jaar? Dan kun je elke woensdagmiddag tussen 13:00 en 16:00 kennis komen maken met deze gave klimsport voor slecht 50% van de prijs!
Kom en ervaar zelf hoe leuk klimmen is! Er is professionele begeleiding om te zorgen dat iedereen veilig kan klimmen. Ook zullen er uitdagende oefeningen aangeboden worden. Oftewel: een supergezellige en spannende middag.
Reserveren is niet nodig wel een gezonde dosis lef. Entree is slechts € 4,00 ipv € 8,00
De ouders/begeleiders van de kinderen moeten tijdens deze trainingen wel aanwezig te zijn. (maar wees gerust, zij serveren héérlijke koffie!)
Boulderen, wat is dat?
Boulderen is: bovenop een rotsblok klauteren. Nu liggen er bij BAZ bouldergym in Zaandam geen rotsblokken, wél hebben ze hele mooie wanddelen. Hier hebben ze routes op gemaakt, de bedoeling is dat je dan één kleur kiest en die probeert ‘uit’ te klimmen. Deze routes worden wekelijks vernieuwd. Het mooie van boulderen is dat je niet veel nodig hebt om het een keer te proberen: klimschoentjes, magnesium en een beetje lef is voldoende.
De wanddelen gaan tot 4,5 meter hoog en overal liggen grote valmatten. Maar ze bouwen niet alle routes tot de maximale hoogte. Uiteraard kan je zelf bepalen tot hoe hoog je wil klimmen. Je bent op een leuke manier bezig met al je spieren, sommige boulders dwingen je zelfs om je lenigheid te testen. Bij lastige boulders kan het ook nog voorkomen dat je je hersens erbij moet gebruiken omdat je na tien keer proberen nog steeds niet snapt hoe je voorbij een bepaald stuk komt. Met een beetje geluk krijg je dan wat tips van mede-boulderaars en lukt het daarna. Voordat je er erg in hebt, ben je verslaafd aan deze coole sport!
Bouldergym BAZ
Oostzijde 381-C
1508 EP Zaandam
Openingstijden
Elke woensdagmiddag in de zomervakantiePrijs
Entree is slechts € 4,00 ipv € 8,00Toon op kaart
Meer inspiratie


Avond in het buitenmuseum
De avondopenstelling in het Zuiderzeemuseum is echt een aanrader! Sfeervolle stormlantaarns en lasershow!
Schaap Zacht (1,5-5 jaar)
Beleef de magische dansvoorstelling Schaap zacht voor de allerkleinsten!
Het tofste boerderijuitje van Nederland!
Heb jij ooit een boerderij bezocht die té leuk was? Nomineer 'm dan nu voor het tofste boerderij uitje!Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x Leukste lunch hotspots met kinderen in Alkmaar!
Het is altijd gezellig om met je vriendin af te spreken in de stad en lekker bij te kletsen. Met kinderen is dat soms lastig, maar niet als je naar één van onze 7 kindvriendelijke lunchplekken gaat. Daar vermaken de kids zich prima, terwijl jij weer helemaal kan bijkletsen met je vriendin. Ik zeg WIN - WIN!
Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater
Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.
Regen? 10x Favoriete uitjes met kinderen
Hè bah, het regent! Maar we willen er wel even op uit! Geen paniek, hieronder ons overzicht met leuke indoor uitjes! Check hier ál onze tips om er lekker op uit te gaan!