
Snoepwinkel Bram & Aagie
Neem een kijkje in één van de kleinste winkeltjes van Nederland!
Bij Bram & Aagie kun je heel veel verschillende soorten snoep kopen. Het winkeltje is niet alleen klein, maar ook heel oud! Combineer een bezoek aan het winkeltje met een rondvaart of kies uit een ander arrangement.
Voor meer informatie over Bram & Aagie, klik je op de roze button.
TIP: Een dagje weg met het hele gezin? Kijk dan ook eens op onze eropuit-pagina!
Bram & Aagie
Raadhuisstraat 21
1484 EN Graft
Openingstijden
Geopend van 2e Paasdag t/m 1 oktober op op woensdag t/m zondag van 12.00 t/m 17.00 uur.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste pompoenboerderijen!
Ze zijn oranje, je kunt er mee knutselen en je kunt er ook heerlijke gerechten mee maken: pompoenen! Check hieronder de leukste pompoenboerderijen in de Kop van Noord-Holland.
Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater
Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.
Regen? 10x Favoriete uitjes met kinderen
Hè bah, het regent! Maar we willen er wel even op uit! Geen paniek, hieronder ons overzicht met leuke indoor uitjes! Check hier ál onze tips om er lekker op uit te gaan!