Brasserie Santiago
Een leuk restaurant in Egmond aan Zee met achterin een stoomlocomotief waar de kids kunnen spelen!
Hier werken mensen met een verstandelijke beperking. Het restaurant is ontzettend leuk ingericht met achterin een stoomlocomotief waarin de kinderen kunnen spelen en daarvoor coupés met tafeltjes, waar je als gast in kan gaan zitten. De bediening is ontzettend leuk en het eten heerlijk. Mét natuurlijk een speciaal menu voor de kids!
En… op woensdag is het pannenkoeken-dag; kinderpannenkoek voor €1,00!
TIP: volg jij ons al op Facebook? Daar delen we dagelijks de allerleukste tips voor ouders en kids in de regio!
Brasserie Santiago
Pompplein 9
1931 AC Egmond aan Zee
Openingstijden
Maandag t/m zondag vanaf 9:00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
14x doen met kinderen in Hoorn
Hoorn is een klein stadje, maar het heeft súper veel te bieden voor kids! Juist omdat het zo compact is, een heerlijke stad om een weekend door te brengen!
8x Leukste lunch hotspots met kinderen in Alkmaar!
Het is altijd gezellig om met je vriendin af te spreken in de stad en lekker bij te kletsen. Met kinderen is dat soms lastig, maar niet als je naar één van onze 7 kindvriendelijke lunchplekken gaat. Daar vermaken de kids zich prima, terwijl jij weer helemaal kan bijkletsen met je vriendin. Ik zeg WIN - WIN!
De leukste pompoenboerderijen!
Ze zijn oranje, je kunt er mee knutselen en je kunt er ook heerlijke gerechten mee maken: pompoenen! Check hieronder de leukste pompoenboerderijen in de Kop van Noord-Holland.