Brasserie Santiago
Een leuk restaurant in Egmond aan Zee met achterin een stoomlocomotief waar de kids kunnen spelen!
Hier werken mensen met een verstandelijke beperking. Het restaurant is ontzettend leuk ingericht met achterin een stoomlocomotief waarin de kinderen kunnen spelen en daarvoor coupés met tafeltjes, waar je als gast in kan gaan zitten. De bediening is ontzettend leuk en het eten heerlijk. Mét natuurlijk een speciaal menu voor de kids!
En… op woensdag is het pannenkoeken-dag; kinderpannenkoek voor €1,00!
TIP: volg jij ons al op Facebook? Daar delen we dagelijks de allerleukste tips voor ouders en kids in de regio!
Brasserie Santiago
Pompplein 9
1931 AC Egmond aan Zee
Openingstijden
Maandag t/m zondag vanaf 9:00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Fluwel’s Winter Diner
Een magische avond voor het hele gezin bij Land van Fluwel van 20 t/m 30 december!
Knoest Eten & Drinken
Lekker eten en drinken met een speelparadijs voor kinderen voor de deur!
De Eendracht in ’t IJkgebouw
De Eendracht in 't IJkgebouw is een ontzettend fijn kindvriendelijk restaurant in Alkmaar!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10 tips voor Geestmerambacht met kinderen
Recreatiegebied Geestmerambacht (gelegen tussen gemeente Dijk & Waard, Alkmaar en Bergen in), is een super fijne plek om een rondje te wandelen. Maar je kunt er nog veel meer doen! Lees hieronder onze 10 tips voor het Geestmerambacht met kinderen!
Kerstvakantie tips in de Kop van Noord-Holland
2025 - Kerstvakantie! Op Kidsproof vind je de leukste tips voor kerstvakantie uitjes en kinderuitjes. Check onze tips en maak er samen met je kinderen een mooie vakantie van!
20 tips voor een knallend Oud & Nieuw
Een gezellig oud & nieuw met kinderen? Met deze 20 tips, maak je er een knallend feestje van!