Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Brasserie Santiago

Een leuk restaurant in Egmond aan Zee met achterin een stoomlocomotief waar de kids kunnen spelen!

Hier werken mensen met een verstandelijke beperking. Het restaurant is ontzettend leuk ingericht met achterin een stoomlocomotief waarin de kinderen kunnen spelen en daarvoor coupés met tafeltjes, waar je als gast in kan gaan zitten. De bediening is ontzettend leuk en het eten heerlijk. Mét natuurlijk een speciaal menu voor de kids!

En… op woensdag is het pannenkoeken-dag; kinderpannenkoek voor €1,00!

TIP: volg jij ons al op Facebook? Daar delen we dagelijks de allerleukste tips voor ouders en kids in de regio!

Brasserie Santiago

Pompplein 9

1931 AC Egmond aan Zee

Openingstijden Maandag t/m zondag vanaf 9:00 uur
Mail direct

Mail direct naar Brasserie Santiago

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

20x buitenzwembaden en natuurwater in de Kop van Noord-Holland!

Zin in een verfrissende duik in het koele water? Wij hebben de leukste buitenzwembaden en natuurbaden op een rijtje gezet. Pak een handdoek en plonsen maar! (foto: Zwembad Waarland - voor aanleg van de glijbaan)

4x Blotevoetenpaden in de Kop van Noord-Holland!

Blotevoetenpaden worden steeds populairder. Speciaal aangelegde paden vind je in prachtige natuurgebieden. Met verschillende ondergrond van zachte gras, fijn zand, houtsnippers, dikke takken. Vooral kinderen worden hier heel blij van. Kriebelende grassprietjes, blubber, verkoelend water, stevige stenen en heel veel meer prikkelende ervaringen kom je tegen op de blotevoetenpaden.

Mijn zomervakantietips in de Kop!

2026 - ZOMERVAKANTIE! Hoog tijd om er lekker op uit te gaan met het gezin. Er is gelukkig onwijs veel te doen in de regio. Wat dacht je van een leuk museum, een dagje naar het zwembad of een cool natuurspeelpark? Lees snel verder voor de leukste, zomerse uitjes in de Kop van Noord-Holland!

Terug in de tijd bij het Marinemuseum in Den Helder

Met onze kids Alicia (10) en James (7) en met hun vriendjes gingen wij op pad voor Kidsproof. Onze bestemming? Het Marinemuseum in Den Helder. En geloof ons: dit is echt zo’n plek waar je makkelijk een paar uur zoet bent!