Brasserie Santiago
Een leuk restaurant in Egmond aan Zee met achterin een stoomlocomotief waar de kids kunnen spelen!
Hier werken mensen met een verstandelijke beperking. Het restaurant is ontzettend leuk ingericht met achterin een stoomlocomotief waarin de kinderen kunnen spelen en daarvoor coupés met tafeltjes, waar je als gast in kan gaan zitten. De bediening is ontzettend leuk en het eten heerlijk. Mét natuurlijk een speciaal menu voor de kids!
En… op woensdag is het pannenkoeken-dag; kinderpannenkoek voor €1,00!
TIP: volg jij ons al op Facebook? Daar delen we dagelijks de allerleukste tips voor ouders en kids in de regio!
Brasserie Santiago
Pompplein 9
1931 AC Egmond aan Zee
Openingstijden
Maandag t/m zondag vanaf 9:00 uurToon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x buitenzwembaden en natuurwater in de Kop van Noord-Holland!
Zin in een verfrissende duik in het koele water? Wij hebben de leukste buitenzwembaden en natuurbaden op een rijtje gezet. Pak een handdoek en plonsen maar! (foto: Zwembad Waarland - voor aanleg van de glijbaan)
13x restaurant met speeltuin én terras!
Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.
Zomer in de Mare 2026
Vanaf zaterdag 6 juni gaat Theater De Vest weer naar buiten en start in park De Rekerhout in Alkmaar-Noord een nieuwe editie van Zomer in de Mare: een gratis toegankelijk theaterfeest voor jong en oud. Kom met de hele familie en neem een picknickmandje mee! Lees hieronder welke voorstellingen op het programma staan!
Zo krijg jij je kids mee naar buiten!
Schermklevers, kom mee naar buiten! Ik ken geloof ik geen enkele ouder die het niet belangrijk vindt dat zijn kinderen veel buiten zijn.