Judo- en tuimeljudoles
Bij Budoclub Hajime in Alkmaar kunnen kinderen op judo en voor de kleintjes is er tuimel judo (va 2,5 jr)
Naast het leren van judoën voor kinderen vanaf 4 jaar, heeft Budoclub Hajime nu ook “Tuimel judo”. In deze voorloper van de judosport leren kinderen van 2,5 tot 4 jaar op spelenderwijs de beginselen van judo zoals rollen (tuimelen), kruipen en andere flexibele bewegingen, zodat zij veilig buiten kunnen spelen. Goed voor de ontwikkeling van de motoriek.
Papa of mam mag ook mee de mat op. Hoe leuk is dat?
Doordat de ouders ook aan de trainingen mee mogen doen, wordt er een veilige speel en sport omgeving gecreëerd. De kinderen leren ook hoe het is om in een groep te zitten en leren om te gaan met andere kinderen en volwassenen. Deze lessen worden gegeven op zaterdagmorgen van 8.15 tot 9.00 uur.
Naast het reguliere judo geven zij ook les aan kinderen met een beperking. Voor deze groep is bewegen een belangrijke stap in hun ontwikkeling in hun dagelijkse leef omgeving. Ook voor andere sporten kan je terecht bij Hajime. Zoals jujitsu, aikido en Iaido (kunst van het zwaard trekken).
Budoclub Hajime is geen vereniging met winstoogmerk, alle contributies worden gebruikt voor de kinderen. Zo worden dus vele extra activiteiten georganiseerd.
Meer informatie vind je via de roze websitebutton.
Budoclub Hajime Alkmaar - Sportcomplex Oosterhout
Vondelstraat 35
1813 AA Alkmaar
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder
Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.
NIEUW! Hotspotgids met meer dan 25 hotspots in de Kop van Noord-Holland
Hieronder vind je alle info over de tips uit de Kidsproof Hotspotgids!
Dagje Heiloo met kids? Dit wil je doen
Heiloo is zo’n plek waar je misschien snel doorheen rijdt, maar waar verrassend veel te doen is met kinderen. Van bosavonturen tot fijne koffietentjes en leuke speelplekken: je maakt er zó een compleet dagje uit van. Wij nemen je mee langs onze favoriete kindvriendelijke uitjes in Heiloo, allemaal lekker dicht bij elkaar en perfect te combineren.