Avontuurlijk overnachten!
Wil je écht bijzonder overnachten? Bij Camping Land uit Zee kan dat in een tram, helicopter of trein!
Ben je op zoek naar een écht bijzondere ervaring, dan ben je op Camping Land uit Zee op het juiste adres. Want hier krijg je de mogelijkheid om wel héél bijzonder te overnachten.
Ze haalden de accommodaties letterlijk van ‘heinde en ver’. Een stoomlocomotief uit België, een koninklijke wagon uit Oostenrijk, een helicopter uit Engeland… en nog veel meer bijzonders.
Wil je meer weten? Klik dan even door naar de site via de websitebutton!
Camping Land uit Zee
Oom Keesweg 12A
1771 ME Wieringerwerf
Openingstijden
In overleg, bel of mail even om te reserveren!Prijs
Vanaf € 75 per nacht
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
120 jaar onderzeedienst!
Om dat te vieren is er van alles te doen bij Marinemuseum deze herfstvakantie!
Naar het Kaasmuseum!
Het Hollands Kaasmuseum, nu nog leuker en interactiever! Kom je langs deze herfstvakantie?
Avond in ’t Zuiderzeedorp
Beleef samen een sfeervolle Lichtjesavond in het Zuiderzeemuseum met kermis, circus en stormlantaarnsBlogs & inspiratie
Alle blogs
20x herfsttips voor kinderen
De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars.
14x herfst knutsels met eikeltjes en kastanjes
In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
Regen? 10x Favoriete uitjes met kinderen
Hè bah, het regent! Maar we willen er wel even op uit! Geen paniek, hieronder ons overzicht met leuke indoor uitjes! Check hier ál onze tips om er lekker op uit te gaan!