Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Proefkeuken (8+)

Een hilarische familievoorstelling die alle theaterwetten tart op zaterdag 19 april in Cool.

Na tien seizoenen op televisie maken Pieter Hulst en Willem Voogd een familievoorstelling die alle theaterwetten tart. In ‘De Proefkeuken’ gaan ze op hun eigen en vooral hilarische wijze een voorstelling ‘uitvinden’. Het wordt een race tegen te klok om dat voor elkaar te krijgen voor het zaallicht aan gaat. Bereid je voor op spectaculaire special effects, krankzinnige steracteurs en ongelofelijk veel lachmomenten.

‘De Proefkeuken’ ken je ongetwijfeld van tv. In de populaire VPRO-serie ontleden Pieter en Willem allerlei producten en onderzoeken ze hoe deze gemaakt worden. Zonder ingewikkelde machines en grote fabrieken, maar gewoon in een oude schuur met rondslingerend gereedschap bedenken ze de gekste experimenten en technieken.

De voorstelling De Proefkeuken is zaterdag 19 april om 19.30 te zien bij Cool kunst en cultuur in Heerhugowaard.

Klik voor meer info en tickets op de roze website button.

TIP: meer kindervoorstellingen vind je in onze Uitagenda.

Data:

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

  • zaterdag 19 april 2025

Cool kunst en cultuur

Coolplein 1

1703 XC Heerhugowaard

Openingstijden Za 19 april van 19.30 tot 21.00
Prijs €27,00
Naar de website
Mail direct

Mail direct naar Cool kunst en cultuur

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Deel deze tip:

Deel via e-mail

Mail deze tip naar een vriend(in)

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Meer inspiratie

Waterproefjes op Wereldwaterdag

Op Wereldwaterdag gaan kids aan de slag in het Proeflab van Museum BroekerVeiling met waterproefjes!
Lees meer

Op een onbewoond (6+)

Een ode aan de verlegen, enthousiaste en impulsieve innerlijke ontdekkingsreizigers.
Lees meer

Belle en het Beest (4+)

Heerlijke familiemusical met poppenspel, inventieve decors, goede spelers en mooie muziek.
Lees meer

Workshop Westfries dialect ook voor kids!

Volg tijdens de boekenweek met thema "Je moerstaal" een workshop in het Westfries, ook leuk voor kids!
Lees meer

Uitgelicht

De 8 nieuwste films bij Pathé!

10x verrassende streekmusea

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Gratis en budget kinderfeestjes

Soms is gek niet gek genoeg met kinderfeestjes. Vind je het eens leuk om een budgetfeestje te geven? Dan hebben wij hier de ultieme tips voor jou!
Lees meer

Lammetjes in de Kop van Noord-Holland

2025 | Lammetjes, als we die zien hebben wij meteen het voorjaar in ons hoofd, zo schattig! Wij proberen jullie altijd zo snel mogelijk op de hoogte te brengen van de plekken waar de eerste lammetjes te zien zijn!
Lees meer

13x leuk museum met kinderen

Geheime codes kraken, windkracht 10 weerstaan, je eigen brood bakken, indianen ontmoeten, een touw slaan, kunst maken, een ArcheoGame spelen en kogels hijsen… het kan allemaal in deze 11 gave musea in onze regio!
Lees meer

Een dag vol avontuur in het Reddingmuseum – speciaal voor kids!

Ben jij klaar voor actie, avontuur en een flinke dosis spanning? In het Nationaal Reddingmuseum Dorus Rijkers stap je in de schoenen van een échte redder op zee! Dit museum in Den Helder is helemaal kidsproof en perfect voor kinderen tot 13 jaar. Hier mag je zelf ontdekken, spelen en uitproberen. Geen saaie vitrines, maar volop actie en avontuur!
Lees meer