
Onder de Linden
Cultureel Centrum onder de Linden is hét cultureel centrum van de Middenbeemster.
Cultureel Centrum Onder de Linden bevindt zich in het hartje van Middenbeemster.
Het monumentale pand was eerst een school, vervolgens een bibliotheek, gymzaal en brandweerkazerne, maar huisvest momenteel het culturele centrum. Het pand wordt beheerd en gerund door vrijwilligers en wordt gebruikt voor cabaret- en kleinkunstvoorstellingen, concerten, jeugdtheater, cursussen en exposities.
Benieuwd naar alle activiteiten en voorstellingen? Check dan het aanbod via de roze button!
Iets te vieren? Kijk dan ook eens op onze kinderfeestjespagina!
Cultureel Centrum Onder de Linden
Middenweg 150
1462 HL Middenbeemster
Openingstijden
Check het programma via de roze button.Toon op kaart
Meer inspiratie


Lekker zwemmen!
Deze meivakantie opent Zwembad Hoornse Vaart de deuren naar het buitenbad en is er extra waterplezier!
80 jaar vrijheid
In de meivakantie staat het Marinemuseum in het teken van 80 jaar vrijheid.
Jungle-avontuur in de meivakantie
Ga op expeditie bij Pantropica! Spot wilde dieren en beleef samen het coolste vakantie-avontuur.Blogs & inspiratie
Alle blogs
16x MEIVAKANTIETIPS IN DE KOP!
2025 - Hoera, het is meivakantie! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2025!
13x restaurant met speeltuin én terras!
Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.
Gezinsavontuur naar het Marine Museum in Den Helder
Met 2 kinderen van 6 en 4 jaar naar het Marine Museum in Den Helder. Of dat leuk is? Het was een geweldige ervaring die ons allemaal meenam in de rijke historie van de Koninklijke Marine, en tegelijk een hoop plezier en interactie bood voor de kinderen.