
Feest in de speeltuin!
Samen met je vriendjes en vriendinnetjes springen, klimmen, varen en meer in speeltuin de Batavier!
Bij droog weer is de Batavier een superleuke speeltuin om je partijtje te vieren. Samen trampoline springen, bootje varen, van de Splash roetsjen, lol maken voor de lachspiegels, midgetgolfen en nog veel meer!
Bij reservering van het Batavieren pakket krijg je het volgende:
Entree incl. 3 attractiemunten
Limonade
Patat met mayonaise
2 minisnacks
IJsje
Je kunt het feestje uitbreiden tot een Super-Batavierenpakket, dan krijg je limo bij binnenkomt, gaan jullie cupcakes versieren en wie weet kadootjes uitpakken!
Tip voor de ouders: Twee toezichthouders hebben gratis entree bij het gebruik maken van een pakket voor een verjaardagspartijtje (bij min. 5 kinderen). Alleen geldig bij een reservering! Geldt niet op zon- en feestdagen.
Bij erg slecht weer kun je op de dag zelf nog telefonisch annuleren!
TIP: er zijn meer leuke kinderpartijtjes in Alkmaar en omstreken! Kijk snel op ons handige overzicht van kinderfeestjes in Alkmaar!
De Batavier
Bergerweg 100
1817 MN Alkmaar
Openingstijden
De Batavier is open vanaf 1 april t/m de herfstvakantie
Klik op de roze button hieronder voor de exacte openingstijden en voor het reserveren van een kinderpartijtje.
Prijs
Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Haal met strijkkralen de lente in huis!
Als de kids zijn uitgeraasd, komen bij collega Maud altijd de strijkkralen tevoorschijn. Hieronder voorbeelden voor de lente!
13x restaurant met speeltuin én terras!
Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.
16x MEIVAKANTIETIPS IN DE KOP!
2025 - Hoera, het is meivakantie! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2025!