Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Koningsdag bij De Eendracht

Vier samen de verjaardag van de koning bij De Eendracht in 't IJkgebouw!

Koningsdag vier je bij De Eendracht in ’t IJkgebouw met heerlijke oranje tompoucen en biertjes van de tap, terwijl er muziek klinkt op het terras. Voor de jonge feestvierders staat er een springkussen klaar, waar ze al hun energie op kwijt komen!

Kom gezellig langs. Pret voor het hele gezin. De kids vermaken zich terwijl jullie proosten op de koning!

Tip: Meld je aan voor onze nieuwsbrief met leuke uittips voor het hele gezin.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

De Eendracht in het IJkgebouw

Alckmariapad 2

1811 ML Alkmaar

Openingstijden 27 april 2026
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar De Eendracht in het IJkgebouw

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Van koe naar kaas

Beleef het verhaal van koe tot kaas met de kinderen in het Hollands Kaasmuseum in Alkmaar!

Expeditie NEXT 2026

Een festival vol met experimenten, tours en proefjes voor nieuwsgierige kinderen in Enkhuizen dit jaar!

Het langste Blotevoetenpad van Nederland!

Ontdek dit unieke parcours in de natuur. Een origineel (en gratis!) uitje!

Stoomsafari

De locomotief fluit en de stoker gooit kolen op het vuur! Rij mee met de stoomtram vanuit Hoorn!

Uitgelicht

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Lente knutsels maken!

Het voorjaar is begonnen! We zien de zon steeds vaker, overal groeien bloemetjes en ook de eerste lammetjes springen vrolijk in het rond. We hebben 8 superleuke activiteiten voor je verzameld: van toveren met water tot je eigen mini-moestuin. Veel plezier!

Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder

Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.

22x MEIVAKANTIETIPS in de Kop van Noord-Holland

2026 - Hoera, het is bijna meivakantie! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2026!

Dagje Heiloo met kids? Dit wil je doen

Heiloo is zo’n plek waar je misschien snel doorheen rijdt, maar waar verrassend veel te doen is met kinderen. Van bosavonturen tot fijne koffietentjes en leuke speelplekken: je maakt er zó een compleet dagje uit van. Wij nemen je mee langs onze favoriete kindvriendelijke uitjes in Heiloo, allemaal lekker dicht bij elkaar en perfect te combineren.