
Zwemles bij De Zwemstudio
Vanaf 4 jaar kan je hier zwemlessen volgen in kleine lesgroepjes!
Bij De Zwemstudio in Broek op Langedijk bieden ze zwemlessen aan volgens de Easyswim Methode vanaf 4 jaar.
Turbolessen, kleine groepjes van maximaal 5 kinderen, privé lessen, les voor leerlingen van het speciaal onderwijs, babyzwemmen, ouder en kindzwemmen, peutersurvival, snorkelen en de verschillende aquasporten.
TIP: klik nog even door naar ons handige overzicht van clubjes in omgeving Alkmaar!
Zwemstudio Dijk en Waard
Bijlestaal 64
1721 PW Broek op Langedijk
Openingstijden
Klik op de roze button hieronder voor de lestijden. Je kunt je inschrijven via de website.Prijs
Diplomagarantiepakket A € 561 incl afzwemmen
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Top 10 spelletjes voor onderweg
Yes, heerlijk met het gezin op vakantie! Maar voordat we de bestemming hebben bereikt, moeten er natuurlijk wel wat kilometers gereisd worden. Hoe houd je het gezellig in de auto of het vliegtuig?
NIEUW: Marine van Nu
We hadden weer een reden om naar het Marinemuseum te gaan, namelijk de nieuwe tentoonstelling "Marine van Nu", maar het museum zelf is ook altijd een feestje voor onze twee zoons van 7 en 4 jaar oud. Een paar maanden geleden waren we er ook al en dat was toen al een groot succes.
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!