Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De dichtbijzijnde expeditie

Trek je laarzen aan! En ga op expeditie waarbij je ontdek dat de natuur overal is bij De Helderse Vallei.

Trek je laarzen aan en kleren die wel tegen een stootje kunnen. Kies in het duurzaamheidscentrum je eigen expeditietas en ontdek dat de natuur echt overal is!

Sommige dingen zijn zo vanzelfsprekend, dat je ze haast niet meer ziet staan. Meestal gaat het om dingen die je elke dag tegenkomt, zoals je oude lievelingsknuffel die al tijden op de vensterbank zit. Die knuffel mag nooit meer weg, maar tegelijkertijd kijken we er niet écht meer naar.

Zo is het ook met de natuur dicht om ons heen; we zijn er vaak een beetje blind voor geworden. En dat is best zonde, vind je ook niet?

Kom naar De Helderse Vallei en kies je eigen expeditietas!

Klik voor meer info door via de websitebutton.

TIP: ben je op zoek naar meer natuuruitjes? Klik dan even door naar ons overzicht met leuke natuuruitjes in de Kop van Noord-Holland.

De Helderse Vallei

De Helderse Vallei 9-11

1783 DA Den Helder

Openingstijden Alle dagen: 10.00 - 16.15
Prijs €3,50 per tas
Mail direct

Mail direct naar De Helderse Vallei

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Kop van Noord-Holland

Meer inspiratie

Gratis proefles bij Cool

Tijdens de Proefweek bij Cool kunst en cultuur maak je gratis kennis met muziek- en creatieve lessen!

Peuter kunstlessen bij Museum Kranenburgh

Zet met je kleintje de eerste stap naar het kunstenaarschap. Totaal 6 lessen!

PeuterVestival! 2+

Wat is er nu leuker dan een theater binnen te gaan, waarvan de foyer is veranderd in een echte speeltuin?

FOON (6+)

Een speelse dansvoorstelling met tekst, muziek, acrobatie en installatiewerk bij Theater de Vest.

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Deze Bumba show wil je niet missen met jouw kleintje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10 tips voor Geestmerambacht met kinderen

Recreatiegebied Geestmerambacht (gelegen tussen gemeente Dijk & Waard, Alkmaar en Bergen in), is een super fijne plek om een rondje te wandelen. Maar je kunt er nog veel meer doen! Lees hieronder onze 10 tips voor het Geestmerambacht met kinderen!

Versier je pannenkoek en maak een dier

Pannenkoeken zijn heerlijk om te eten, maar misschien nog wel leuker om te versieren!

Dagje Marinemuseum met kids 5 uur vol actie, kanonnen en doe activiteiten.

Op een regenachtige zondag in september waren we op missie in het Marinemuseum in Den Helder met m’n dochter van 9 en zoon van 6 jaar als mijn bemanning. En wat een avontuur! We hebben ons ruim 5 uur vermaakt en waren nog lang niet uitgekeken.

Egeltjes van eierkoeken mmm

Lees hier hoe je van eierkoeken in een handomdraai leuke egeltjes maakt!